August 10, 2022


iPhone, iPad için Urban Rivals oyunu

Urban Rivals, dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz, 35 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve keşfetmek, toplamak ve daha yukarı seviyeye çıkarmak için 1500’den fazla karakter içeren iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touchücretsiz çok oyunculu (multiplayer) kart oyunudur. Kart çizgi filmleri izlemişizdir ve iyi hamleler yapmak için doğru kartları oynamak gerekir. Urban Rivals oyunu da size aynı heyecanı yaşatacak kaliteli bir oyundur.

iphone-ipad-urban-rivals-indir-ucretsiz-cok-oyunculu-kart-oyunu

Hızlı ve öfkeli oyunlarda kendi çetenizi oluşturun ve diğer oyunculara karşı mücadele edin. Multiplayer oyun olduğu için internet bağlantısı gerektirmektedir. Gerçek zamanlı olarak ekibiniz ile birlikte rakiplerinize karşı gücünüzü gösterin. Binlerce kart kazanın veya satın alma ile koleksiyon oluşturun ve sürekli gelişin. Diğer gerçek rakiplere karşı savaşlarda mücadele edin.

iphone-ipad-urban-rivals-indir-ucretsiz-cok-oyunculu-kart-oyunu-1 iphone-ipad-urban-rivals-indir-ucretsiz-cok-oyunculu-kart-oyunu-2

Urban Rivals’da 6 oyun modu vardır. Yeni ve büyük güncelleme ile yeni savaş arayüzleri, yeni animasyonlar, yeni kart tasarımları ve çok daha fazlası eklenmiştir. Telefon ve tablet için yeniden tasarlanmış oyun gerçekten keyif vermektedir.

Urban Rivals oyunu görsel efektler ile büyüleyici bir oyundur. En iyi hamleler için kartları toplayın ve rakiplerinizden gelecek olası tehditlere karşı doğru kartları kullanarak rakiplerinizi yenin. Milyonlarca oyuncu arasına katılarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.

 

iPhone, iPad için Urban Rivals oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın. iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Her cihaza göre yükleme boyutu değişmektedir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone iPad Urban Rivals İndir – Ücretsiz Çok Oyunculu Kart Savaşları Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status