August 15, 2022


iPhone, iPad için Traffic Driver oyunu

Traffic Driver, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) sonsuz yarış oynamak isteyenler için ücretsiz ve Türkçe oyun. Yepyeni kariyer modu ve arenada gerçek yarışçılara karşı oynamanın tadını çıkarın. Traffic Racer popüler yarış oyununa benzer bir oyundur. Ancak bazı ekstra özellikleri vardır. Sonsuz oyunlar başlangıçta çok zevkli olabiliyor, ancak belli bir süre sonra amaçsız bir şey yapılamayacağını gördüğü zaman oyundan soğuyor. Ama Traffic Driver gerçek oyuncularla yarış özelliği ile bu soğumayı ortadan kaldırarak daha keyifle ve heyecanla oyunu oynamayı sağlamaktadır.

iphone-ipad-traffic-driver-indir-ucretsiz-harika-araba-yarisi-oyunu

Traffic Driver oyununda birbirinden güzel ve farklı 16 araba mevcuttur. Para kazandıkça arabaları satın alın ve aldığınız arabalar üzerinde geliştirmeler yaparak daha iyi performans sergilemesini sağlayabilirsiniz. Gerçek araba sesleri ile sizi gerçekçi bir yarış içerisinde olmanızı sağlar. Gerçekçi sesler oyun içerisinde insanı çok heyecanlandırmaktadır. Ayrıca birbirinden güzel müzikler vardır. İnsanın kanını hareket ettiren müzikler ile daha keyifli yarış yapabilirsiniz.

Oyunda hoşuma giden detaylı mekanların olması. Grafikler daha gerçekçidir. Gündüz gece modları ile hem gece hemde gündüz oynayabilirsiniz. Gece araba yarışı yapmanın daha cezbedici olduğunu söylemek isterim. Bunun yanı sıra tabiki yağmurlu, güneşli ve diğer hava durumu koşulları vardır. Sonsuz yarış oyunu olmasına rağmen 50’den fazla kariyer bölümü içermektedir. Araba içinde veya tepeden sürüş gibi 4 farklı kamera açısı vardır. Hangi açıdan daha iyi araba sürüyorsanız ona göre ayarlayabilirsiniz.

iphone-ipad-traffic-driver-indir-ucretsiz-harika-araba-yarisi-oyunu-1 iphone-ipad-traffic-driver-indir-ucretsiz-harika-araba-yarisi-oyunu-2

Traffic Driver oyunun oynayışı diğer oyunlar gibidir. Dilerseniz hareket sensörü ile kendiliğinden hızlanabilir veya ben dokunmadan olmaz diyorsanız dokunarak aracı kontrol edebilirsiniz. Hızlanmak için ekranın sağına, yavaşlamak için ekranın solunan dokunun. Eğer istiyorsanız araç kontrolü seçeneklerini oyunun Ayarlar kısmından değiştirebilirsiniz.

iphone-ipad-traffic-driver-indir-ucretsiz-harika-araba-yarisi-oyunu-3 iphone-ipad-traffic-driver-indir-ucretsiz-harika-araba-yarisi-oyunu-4

Oyunda para kazanmanın püf noktaları vardır. Elinizden geldiği kadar yavaşlamadan ne kadar hızlı giderseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz. Makas yapma tutkunu olanlar karlı çıkacaklar arabaları sollayarak daha çok para kazanın. Satın aldığınız arabayı geliştirin ve daha hızlı gitmesini sağlayarak rakiplerinizi geride bırakın. Gerçek oyunculara karşı oynamadan önce özgür modda arabanızı iyice geliştirmek iyi olur. Ayrıca geriye düştüğünüzde aradaki mesafeyi azaltmak veya kısa sürede daha da hızlanmak istiyorsanız garajdan nitro satın alabilirsiniz.

iOS için Traffic Driver oyunun ücretsiz ve Türkçe olarak indirin ve oynayın. iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone iPad Traffic Driver İndir – Ücretsiz Harika Araba Yarışı Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status