August 13, 2022


iPhone, iPad için Snapchat uygulaması

Snapchat, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için tasarlanmış hem sohbet hem de anlık snap çekerek arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir ücretsiz ve Türkçe sohbet, mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamasıdır. Uygulamanın en çekici yanı çekilen fotoğraflara ek bileşenler eklemektedir. Örneğin fotoğraflarınızda gözlerinizin üzerine kalp resimlere ekleyebilirsiniz.

Snapchat diğer uygulamalar gibi WiFi veya mobil veri bağlantısı ile bağlanarak dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla ücretsiz sohbet ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra arama, görüntülü konuşma yapabilir, anlık fotoğraflar çekmek ve fotoğraflara özel efektler ve lensler uygulayabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf ve video ya da renkli ve hareketli çıkartmalar gönderebilirsiniz.

iphone-ipad-snapchat-uygulamasini-turkce-indir

Snapchat mesajlaşma ve sohbeti en eğlenceli hale getiren uygulamalardan biridir. Bunların yanı sıra en sevdiğiniz Snap ve hikayelerden bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Hikayeler kısmından her gün arkadaşlarını, etkinliklerini ve çok daha fazlasını takip edebilirsiniz. Discover özelliği sayesinde dünyanın önde gelen yayıncılarının özel olarak hazırladıkları hikayeleri keşfedebilirsiniz.

iphone-ipad-snapchat-uygulamasini-turkce-indir-1

iOS cihazdan Snap çekmek için dokunun ve hızlı bir şekilde arkadaşlarınıza gönderin.

Önemli: Snapchatter’lar, gönderdiğin mesajları ekran görüntüsü alarak veya kamera kullanarak kaydedebilir. Bu nedenle, ne Snap’lediğinize dikkat edin!

Snapchat uygulaması iOS 8.0 ve üzeri ile uyumludur. Yeni güncellemesi eklenmiştir hemen indirebilirsiniz. Ayrıca her geçen zaman yeni güncellemeler ile yeni özellikler eklenmektedir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone iPad Snapchat Uygulamasını Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status