iPhone, iPad İçin Görüntülü Konuşma Programı

Evet sevgili arkadaşlar, sevdiklerinizle, arkadaşlarınız ile iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazınızdan ücretsiz görüntülü konuşma yapmak ister misiniz?

Tango uygulaması iPhone, iPad, iPod touch işletim sistemine sahip akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan ücretsiz olarak görüntülü konuşma, video sohbet yapabilirsiniz.

Operatörlerin tarifeleri size uygun değilse, bu uygulama ile ne kadar kazançlı olacağınızı size söyleyebilirim. Her hangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak arkadaşlarınız ile görüntülü konuşmaya başlayın.

Hatta video kaydı yaparak sevdikleriniz ile kaydettiğiniz videoları paylaşabilirsiniz.

3G, 4G ve Wi-Fi aracılığı ile kaliteli görüntüler ile görüntülü konuşabilirsiniz. iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumludur. iOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Yalnız unutmayın ki, Tango uygulamasından ücretsiz olarak görüntülü konuşmak isterseniz aramak istediğiniz arkadaşınızda da Tango uygulamasının yüklü olması gerekir.

Tango uygulaması ilk olarak mobil cihazlar için geliştirildi ama şimdi artık PC ve Laptop için Tango sürümüde mevcut. Eğer PC den görüntülü konuşmak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan Tango uygulamasını indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

  • 26 Haziran 2013

    Tamam

  • 6 Ağustos 2013

    görüntülü konuşmak istiyorum

  • 19 Ekim 2014

    Slm

"iPhone, iPad İçin Tango İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status