August 11, 2022


iPhone, iPad için Retrica uygulaması

Retrica, fotoğraflara canlı filtreler ve efektler uygulayarak daha güzel hale getirmek ve paylaşmak için yardımcı olan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. iOS cihazdaki fotoğraflara veya kameradan çekeceğiniz fotoğraflara birbirinden güzel canlı filtreler uygulayabilirsiniz. Anı yakala özelliği ile iOS kamerasından fotoğraf ve video yakalayın ve Instagram, Facebook üzerine paylaşabilir veya Messenger, Whatsapp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Kısacası Retrica uygulaması fotoğraf ve video çekmek, fotoğrafları güzelleştirmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır.

iphone-ipad-icin-retrica-uygulamasini-turkce-indir

Fotoğraf kolajları oluşturmak içinde yardımcı olan uygulama eğlenceli layoutlarla kendi fotoğraf kolajınızı oluşturabilirsiniz. Editörü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sosyal ağlarda hikayenizi paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız hikayeleri mesaj olarak gönderebilir, Facebook, Instagram üzerine paylaşabilir, Messenger ve Whatsapp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Retrica, Apple App Store üzerindeki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biridir. Diğer uygulamalardan farklı özelliklerde içermektedir. Retrica uygulaması ile hızlı ve kolay bir şekilde güzel fotoğraflar, kolajlar, videolar ve hatta GIF’ler oluşturabilirsiniz. 100’den fazla gerçek zamanlı filtre ile ekranda gördüğünüz görüntüyü yakalayın ve istediğiniz filtreyi uygulayın.

Özçekim sevenler için kullanılabilecek harika bir uygulamadır. Android telefonunuzu özçekim kütüphanesine dönüştürebilirsiniz. Selfie fotoğrafları daha güzel hale getirmek için hemen Retrica uygulamasını indirin ve kullanmaya başlayın. Hazırladığınız kolajları, videoları veya filtre uyguladığınız fotoğrafları sosyal ağlara anında yükleyin.

Retrica uygulaması iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirin.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone, iPad İçin Retrica Uygulamasını Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status