August 17, 2022


iPhone, iPad için PewDiePie’s Tuber Simulator oyunu

PewDiePie’s Tuber Simulator klasik oyun ve atari görselliği sevenler için keyifle oynayabilecekleri iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir oyun. Oyun içerisindeki metinler Türkçe olduğu için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz ve ona göre geliştirmeler yapacaksınız.

PewDiePie Tube Simulator ile kendi cep Tuber’ını yaratarak internetin en büyük yıldızlarından PewDiePie’ın adımlarını izle! Kısa süre içinde gelmiş geçmiş en büyük, en sıkı Tuber haline gelerek PewDiePie’ı kendi tahtından edebilecek misin? 2.5D izometrik retro tarzlı bu oyunda öğrenebilirsin!

Videolar çekin, ekipman, mobilya, elbise ve hatta evcil hayvanlar gibi yeni ürünler almak için görüntülemeler yapın ve aboneler kazanın. Abone sayınızın çok olması geliştirmeleri daha hızlı yapmayı sağlar ve daha çok paraya sahip olabilirsiniz. PewDiePie tarafından gerçek sesli oyunculuk mevcuttur.

iphone-ipad-icin-pewdiepies-tuber-simulator-oyunu-turkce-indir

Oyunda en önemli aşamalardan biride para kazanmaktır. Ekip görevleri tamamlayın ve daha hızlı para kazanın. Hayalinizdeki odayı oluşturduktan sonra online olarak paylaşarak arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Bazılarımız için oyun saçma gelebilir ama oyunu oynadıktan sonra bağımlılıktan biraz zor kurtulacaksınız. Özellikle genç kızların severek oynayabileceğiniz güzel bir oyundur.

Oyundaki favori oyuncuları takip edebilir, haftalık etkinliklerden onlara oy verebilirsiniz. Arkadaşlarınıza hediyeler gönderebilir veya onlardan hediyeler alabilirsiniz. Bu nedenle arkadaşlıklar çok önemlidir. Ben kendi başıma olmak istiyorum diyorsanız pekte avantajlı olmazsınız. Arkadaşlıklar, abonelikler, takip etmeler ekstra ürünler veya hediyeler kazanmak için önemlidir.

Oyunun en heyecanlı tarafı ise, mücadele esnasında arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve skorunuzla Facebook’ta arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

iPhone, iPad için PewDiePie’s Tuber Simulator oyunu iOS 8.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Oyun yaklaşık olarak 162 MB indirme boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iPhone iPad İçin PewDiePie’s Tuber Simulator Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status