October 5, 2022


iPhone, iPad İçin WhatsApp Messenger Uygulaması

WhatsApp Messenger, SMS’lere ücret ödemek zorunda kalmadan mesaj alışverişi sağlayan bir çapraz platform mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp mobil cihazınızın internet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır.

iOS, Android, Windows Phone WhatsApp Messenger uygulamaları ile tüm mobil cihazlar ile arkadaşlarınızla mesajlaşmak mümkündür. WhatsApp Messenger, e-posta ve web tarama için kullanılan aynı internet veri planı kullandığı için, her hangi bir ücret alınmaz. Temel mesajlaşmaya ek olarak, sınırsız görüntü, video ve ses medya mesajları gönderebilirsiniz.

Not: WhatsApp Messenger uygulaması yüklü mobil cihazlar arasında dilediğiniz kadar ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Yalnızca uygulamayı kullanmak için ücret ödersiniz.

Hakkımda özelliği ile, profilinizde yeniden sadece metin olarak bir güncelleme paylaşabilirsiniz. Düzenlemek için Ayarlar’a ve ardından profil isminize dokunun. Videoların indirilmesini beklemeden hemen izleyebilirsiniz. Videolar oynatılırken telefonunuza indirilmeye devam edecektir.  Eğer karanlıkta fotoğraf veya video kaydetmeye çalışıyorsanız, kameradaki ay simgesine dokunun. Bir fotoğrafı düzenlerken, 3D touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabilirsiniz.

WhatsApp Messenger uygulaması iOS 7.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Boyutu: 139 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • beytullah
    1 Nisan 2013

    cok güzel

"iPhone İçin WhatsApp Messenger İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status