August 15, 2022


IObit Uninstaller: Ücretsiz kaldırma aracı

IObit Uninstaller, programları, işe yaramaz Windows uygulamaları, sorunlu Windows güncellemeleri ve tarayıcı eklentileri silmek için en kolay ve hızlı çözüm sunar. Hatta anti-malware programları tarafından silinemeyen zararlı bir eklenti veya araç çubuğu kaldırmak içinde yardımcı olur. IObit Uninstaller 6, büyük veritabanı sayesinde, zararlı tarayıcı eklentilere ve araç çubuklarına karşı en popüler web tarayıcıları ve Microsoft Edge’de de dahil olmak üzere koruma sağlar.

Geliştirilmiş Güçlü Tarama sayesinde herhangi bir parçayı geride bırakmadan tamamen kaldırabilir. IObit Uninstaller 6 olası herhangi bir durum için geri yükleme yapmanıza imkan sağlamak için herhangi bir program kaldırmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturmak için seçenek sunmaktadır.

IObit Uninstaller eski sürümlerine nazaran basit bir program kaldırma aracından ziyade güçlü bir kaldırma aracı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle tarayıcı eklenti ve uzantıları kaldırmaya yardımcı olması pek çok internet kullanıcısı için büyük önem arz etmektedir. Büyük veritabanı, daha güvenli ve hızlı tarayıcı için zararlı ve reklam tabanlı eklentileri algılar ve kaldırır.

iobit-uninstaller-free-turkce-indir

Faydalı ipuçları sayesinde 4.000’den fazla inatçı programları ve tarayıcı eklentileri kaldırma desteği. CCleaner güncel sürümünde olduğu gibi Windows Mağaza uygulamaları kaldırmaya yardımcı olur. İşe yaramayan bir çok Windows uygulamasını kolayca kaldırın. Ayrıca diğer kaldırma programları tarafından geri kalan program parçalarını yakalayarak tamamen silmeyi sağlar. Ücretsiz ve Türkçe dil desteklidir.

IObit Uninstaller Sistem Bilgileri:

Boyut: 18.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: IObit

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IObit Uninstaller Free Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status