August 14, 2022


Sabit Disk ve PC Performansını Optimize Etmek için Hızlı ve Derin Birleştirme

IObit Smart Defrag 5 otomatik disk birleştirme programlarından birisidir. Disk birleştirme programları denildiğinde akla gelen ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Çoklu dil desteğinin yanı sıra ücretsiz olması da ayrıca bir önemli husus olabilir. Disk birleştirme işlemlerini ister otomatik seçeneği kullanarak yapabilir yada ben elle yapmayı seviyorum diyenler için de manuel seçeneğinden faydalanma imkanı var. Disk birleştirme işlemlerini hızlıca ve tek tıklama ile yapar.

IOBit’in disk birleştiricisini kurduktan sonra, herhangi bir harici başlatma olmaksızın otomatik taramaları çalıştırabilir. Manuel tarama yapmak istiyorsanız, PC’nizi hatalara karşı analiz etmek için Smart Scan düğmesini kullanabilirsiniz. Bu işlem tüm sistemi tarar ve otomatik olarak düzeltici değişiklikler yapar. Ayrıca, belirli dosyaları ve klasörleri atlayabileceğiniz bir dışlama özelliği de içerir. Bu programın ayarlarında bulunur.

Dosyaları kullanıma göre düzenler, böylece sabit diskiniz en hızlı ve kolay şekilde kullandığınız programları bulabilir. Bilgisayarınızdaki boş alanların birleştirilmesinin yanı sıra büyük dosyalar için özel bir görev sunar. Smart Defrag 5 ayrıca bir bot zamanı iyileştirici ve bir oyun optimize edici de içerir.

Program ayrıca, manuel defrag seçeneğinin yanı sıra, önyükleme süresi ve zamanlanmış birleştirme desteği ve isteğe bağlı dosya sistemi optimizasyonu içerir.

IObit Smart Defrag Sistem Bilgileri:

Boyut: 12.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: iobit inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IObit Smart Defrag İndir – En İyi Ücretsiz Disk Birleştirme (Defrag) Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status