Ücretsiz ve Türkçe Zararlı Yazılım Tarama ve Temizleme Programı

IObit Malware Fighter Free 4, 200 milyondan fazla tehditleri tespit etmeyi sağlayan dev veritabanı ile zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ücretsiz ve Türkçe anti-malware programı. Casus yazılımları ve zararlı yazılımları algılamak ve kaldırmak için yardımcı olmaktadır. Antivirüs programları ile birilikte kullanıldığı zaman sisteminiz için daha etkileyici bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

IObit Malware Fighter Free kurulum sırasında yükleme adımlarına dikkat edin. Kendi programlarını yüklemektedir. Bu da tabi ki sinir bozmaktadır. Kurulumdan sonra tarama yapın. Tarama esnasında tarayıcı çerezlerini kaldırma penceresi görebilirsiniz. Tarama bittikten sonra, tehdit olarak algılanan zararlı yazılımları listeler. Kaldır düğmesine tıklayarak zararlı yazılımlardan kurtulmuş olursunuz.

Zararlı yazılımlardan korunma yollarından biride IObit Malware Fighter ve benzeri programları kullanmaktır. Antivirüs programların algılayamadığı tehditleri bile algılama yeteneklerine sahiptirler. Tarayıcı koruma özelliği sayesinde, araç çubukları, ana sayfa değiştiriciler, eklentiler gibi tarayıcıya zarar veren ve ayarlarınızı değiştiren zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz. Zaten internette en önemli güvenlik tarayıcı güvenliğidir. Tarayıcı güvende olduğu ve sizde biraz daha dikkatli internet kullandığınız sürece zararlı yazılımların bilgisayara bulaşması daha zor olmaktadır. Her şeye rağmen yinede bulaşmışsa IObit Malware Fighter 4 ile kolayca temizleme yapabilirsiniz.

iobit-malware-fighter-son-surum-turkce-indir

Zararlı yazılımları tespit etme, kaldırma-temizleme için IObit Malware Fighter Free 4 kullanabilirsiniz. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 30 MB dosya boyutuna sahiptir. Eğer güncel bir sürümü olduğu zaman yüklemenizi ister.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"IObit Malware Fighter Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status