İnternet Üzerinden Canlı Video Yayını Yapma Programı

İnternet üzerinden canlı video yayını yapmak ister misiniz? Evinizde, işinizde veya her hangi bir yerde çektiğiniz videoları canlı olarak yayınlamak ister misiniz? webcamXP ücretsiz programı sayesinde yapabilirsiniz. webcamXP ücretsiz canlı video yayını yapma programı, bilgisayarınızın webcam, web kamerasından video kaydetme veya canlı canlı video yayını yapmanızı sağlıyor.

webcamXP Free Windows için en popüler web kamerası ve ağ kamerası yazılımı. Her zaman güvenlik sistemi haline bilgisayarınızı dönüm ve diğer bilgisayarlara veya cep telefonu kullanarak herhangi bir yerden göz atın. Ürünlerimiz web kamerası veya ağ kameraları kullanarak yerine düşük maliyetli video gözetim sistemleri koymak isteyen özel kullanıcılar ve şirketler için tasarlanmıştır.

Ayrıca otomatik yakalama veya kayıtları planlama veya hareket dedektörü kullanarak belirli eylemleri planlamak için, web sitenize canlı video yayını için webcamXP kullanabilirsiniz.

webcamXP Free, WebcamXP yazılımlarından tek kaynak kullanımlı ev sürümü. Yapmakta olduğunuz kamera kaydını HTTP, Windows Media Player veya FTP/FTPS/HTTP/HTTPS Post üzerinden internette yayınlama imkanı sunuyor. Bu video kaydınızın kopyalanmaması için üzerine katman ya da watermark denilen az belirtili yazılar ekleyebiliyorsunuz. Tek video kaynağı üzerinden ücretsiz yayın yapma imkanı sunuyor.

webcamXP Free web kamerasından, internetten canlı yayın yapma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 14.69 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"İnternetten Canlı Video Yayını Yapma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status