August 15, 2022


Internet Explorer 9 RC Win7 64 Bit…

Internet Explorer 9 Windows 7 ye uygun 32 bit ve 64 bit ile uyumlu çalışmaktadır…

Explorer 9 Release Candidate (RC) Internet yüklemeden önce,  geliştirme yazılımı yükleme eksilerini tartmak gerekir.   Release Candidate kullanıcılardan bilgi alarak ürünü daha da iyi yapmak için yardımcı olacaktır. Eğer RC yüklerseniz, Explorer 9 Internet birçok yeni özelliği denemek için alırsınız, ama aynı zamanda Internet Explorer’ın önceki bir sürümünü kullanarak edeceğinden daha hataların daha sık karşılaşabilirsiniz.

Daha hızlı ve daha duyarlı web siteleri.

Yeni grafik yetenekleri ve Internet Explorer 9 geliştirilmiş performans sürükleyici ve zengin deneyimler için ayarlayın. Donanım ile hızlandırılmış metin, video ve grafik web sitelerinin bilgisayarınızda yüklü olan programlar gibi yapın. Yüksek tanımlı videolar grafik renkleri doğru, açık ve duyarlı olan, düzgün ve web siteleri gibi daha önce hiç interaktif. Çakra gibi alt sistemi geliştirmeleri sayesinde, yeni JavaScript motoru, web siteleri ve uygulamalar daha hızlı yük ve daha duyarlı vardır. Windows 7 sunduğu güçlü grafik yetenekleri ile birleştirin Internet Explorer 9, ve henüz Windows üzerinde en iyi web deneyimini elde edersiniz.

Yeni tarayıcı  parlaklık sağlar.
Eğer Internet Explorer 9 seyir denetimleri en çok kullandığınız ne dayanarak tasarlanan aerodinamik ve basitleştirilmiştir. geri düğmesi büyüktür, adres çubuğu ve arama kutusu ve bir yeni adres çubuğuna birleştirilir Internet Explorer’ın önceki sürümlerinden çok menüleri tek bir menü içine birleştirilir. Sonuç mu? Eğer sadece Internet üzerindeki tarama deneyimi bugün için gerekli ne göreceksiniz.

Basitleştirilmiş henüz bir kullanıcı arayüzü ileri siteleri getiriyor, gelişmiş. Her web sitesi özellikleri daha fazla ziyaret her site dalmış izin vererek, tarayıcı boyunca yansıtılır.

Windows ile daha iyi bir web deneyimi getirmek.

E-posta yoluyla giderken, bir video izlerken, farklı web sitelerinde restoran menüleri karşılaştırarak olsanız veya bir seyahat için bir yol okurken bir harita bakarak, genellikle bir işi başarmak için birden fazla web sayfası veya pencere alır.

Ek bir anda iki site veya sayfalarının ekranda göstermek için hızlı ve eğlenceli-bir yoldur. Basit ve ekranın karşısında kenarlarına her birini sürükleyin siteleri yan yana görünür. sitelerde içerik ve sürekli hale gelmesi video kareleri bir sıvı deneyimi sağlayarak, yerde bir pencere yakalamaya zaman kalır. Ve zaman sekme veya pencere kullanmak isteyip düşünmeye atık zorunda kalmadan tek seferde daha fazla içerik görmek mümkün olacaktır.

Tek bir tıklamayla favori siteleri al.

Tutturulmuş Siteleri ile, doğrudan en sevdiğiniz sitelere ulaşabilirsiniz Windows görev çubuğunda Internet Explorer ilk açmaya gerek kalmadan.

Bir site bağlantılarını saniye sürer: Bir Kutu web adresi veya web sitesi için sekme veya Yeni Sekme sayfasında web sitesinin simgesinin solundaki simgeyi tıklatın ve sonra görev çubuğuna sürükleyin. Hepsi bu kadar. Bir site pinned sonra, kendi üzerlerine, Internet Explorer’dan ayrı olarak gösterir. Şimdi hepsini alır favori web sitesine ulaşmak için bir tık.

vazife tutturulmuş’s Her site bir listesi Git vardır. Bazıları da oynarken veya küçük önizleme altında görürsünüz bir video, duraklatma gibi küçük önizleme kontrolleri var. Ve pin bazı sitelerin hangi gelen kutunuza yeni mesaj sayısı gibi bir web sitesinin durumu hakkında bilgi vermek, simge bindirmeleri var.

Bir site bağlantılarını, site deneyim değil, tarayıcının merkezinde yer almaktadır. Bir pinned site görev çubuğundan başlatıldığında, tarayıcı çerçeve ve seyir denetimleri görüntülediğiniz siteye hitap edecek bir deneyim sunan sitenin simgesi ve ana renk entegre.

Ayrıca iğne her site için ek giriş sayfası sekmeleri ekleyebilirsiniz. Bu şekilde size tek seferde birden fazla web sayfalarını veya web açabilirsiniz tutturulmuş bir site açtığınızda. Bir pinned siteye ek giriş sayfası sekmeleri eklemek için web sayfası veya web sitesine bir ana sayfa sekme olarak eklemek istediğiniz gidin, sağ, Geri düğmesini sol tuş web sitesinin simgesini tıklatın ve sonra ana sayfa olarak ekle tıklayın .

2,41 Mb

İngilizce

Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

"Internet Explorer 9 Win7 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status