September 29, 2022


Internet Explorer 6.0 artık kullanılmamaktadır. Diğer Internet Explorer sürümleri indirebilirsiniz.

Microsoft Internet Explorer 6.0 Türkçe tarayıcısının, yazıcıdan çıktı alma performansında büyük bir artış gözleniyor. Ayrıca eklenen baskı ön izleme öğesi, tarayıcıda ihtiyaç duyulan öğelerden birisiydi. IE 6.0, geliştirilmiş DHTML desteği sunuyor. Ek olarak, Cascading Style Sheets ve dikey metin desteği sağlanmış. Kurulum sihirbazını indirin ve çalıştırın. Sisteminize kurmak istediğiniz öğeleri seçin. Güncellemeyi tamamen indirebileceğiniz gibi sadece istediğiniz bileşenleri indirebilirsiniz. Yazılım, otomatik olarak kurulum işlemini yürütüyor. İhtiyaç duyulan parçalar İnternet’ten indiriliyor ve kuruluyor.

Internet Explorer Genel Özellikleri:

Gizlilik
Internet Explorer 6, kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumanıza yardım ederken Web üzerinde sık sık gerçekleştirdiğiniz alışılagelen işlemleri basitleştiren yeni ve geliştirilmiş özellikler içerir.

Esneklik
Internet Explorer’ın en son sürümünde, Web tarayıcılarının güvenliğini geliştirme konusunda ileri doğru bir adım atılmıştır. Ortam çubuğu, otomatik resim boyutu değiştirme özelliği ve daha birçok başka özelliğiyle Web’deki deneyimlerinizi denetleyebilirsiniz.

Güvenilirlik
Internet Explorer 6, Internet Explorer’ın güvenilirlik özelliklerini almış ve kullanıcılarına daha dengeli ve daha az hata içeren bir tarama deneyimi sunmak üzere geliştirmiştir. Yeni hata toplama hizmeti, Windows Internet teknolojileri üzerinde ileride yapılacak güncelleştirmelerde düzeltilmek üzere olası sorunların belirlenmesine yardımcı olur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • hüseyin
    17 Haziran 2012

    nasıl calışdığına denemek isteyrem .

"Internet Explorer 6.0 SP1 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status