Windows için Ücretsiz Dosya İndirmeden Önce Önizleme ve İndirme Programı

Integrity Downloader, bir dosyayı indirmeden önce önemli bilgileri sorgulayabilen basit bir indirme yardımcı programıdır. Basitçe indirme URL’sini panoya kopyalayın ve program yakalar ve dosya boyutu, son değiştirilme tarihi, içerik türü ve HTTP yönlendirme (varsa) gibi ayrıntılı bilgileri görüntüler.

Her şey düzgün görünüyorsa, indirme düğmesine tıklayabilir ve dosyayı indirmeye devam edebilirsiniz. Karşıdan yükleme iletişim kutusu, dosyayı analiz için VirusTotal’a yüklemek, indirilen dosyayı başlatmak veya Hash bilgilerini ve ayrıntılarını panoya kopyalamak için daha fazla seçenek sunar. Integrity Downloader ayrıca son tüm indirmelerin bir listesini tutar ve varsayılan bir indirme klasörü belirlemenizi sağlar. Diğer özellikler, özelleştirilebilir araç ipuçları, eksiksiz ve daha fazla sesli bildirim içerir.

Sonuç olarak Integrity Downloader, güvenlik yönlerini vurgulayan çok yönlü bir İnternet tabanlı dosya indirme programıdır. Bu program ile dosyayı indirmeden önce önemli bilgileri sorgulayabilirsiniz.

Integrity Downloader Sistem Bilgileri

Boyut: 218 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: WinTools

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Integrity Downloader İndir – İndirme Yapmadan Önce Dosya Ayrıntılarını Önizleme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status