August 13, 2022


İnternet Tarayıcıları, Sohbet ve Klasör Pencereleri Hızlıca Gizleme ve Kapatma

Özelleştirilebilir bir kısayol tuş kombinasyonu ile tüm İnternet tarayıcı pencerelerini, sohbet pencerelerini ve klasör pencerelerini hızlı bir şekilde gizleyin veya kapatın. Gizli pencereler Windows Görev Yöneticisi’nden bile gizlidir. Gizli pencereleri görünür yapmak için, tekrar kısayol tuşuna basın. İnternet Explorer için bir filtre bile içerir; böylece gizlemek istediğiniz web sitelerini ve URL’leri belirtebilirsiniz.

Ses seviyesi de kapatılabilir. Anlık Gizli İnternet, yeni açılan pencerelerin veya bildirimlerin (örn. Birisi sizinle bir görüşme başlatır) otomatik olarak gizlenecek ve sistem tepsisi simgelerini gizleyecektir.

Instant Hidden Internet (Anlık Gizli İnternet) neredeyse tüm İnternet tarayıcılarıyla uyumludur: Internet Explorer, Ace Explorer, AOL, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Maxthon, NetCaptor, Netscape Navigator, Offline Explorer, Opera, Safari, Slim Browser ve daha fazlası.

Anında Gizli İnternet birçok sohbet programı ile uyumludur: AIM (AOL), Google Talk, ICQ, mIRC, Pidgin, Skype, Trillian, Yahoo! Messenger ve Windows Live Messenger.

Instant Hidden Internet Sistem Bilgileri

Boyut: 200 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Instant Hidden Internet İndir (Tarayıcı, Sohbet Pencereleri Gizleme Programı)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status