October 5, 2022


Windows için Aynı Anda Çoklu Dosya Açma Programı

Instant File Opener (Anlık Dosya Açıcı), tek bir özel dosya açarak veya Windows’a girerek aynı anda açılması gereken birden fazla dosyanın, programın, klasörün ve URL’nin bir listesini oluşturmanızı sağlayacak ücretsiz bir araçtır. Dosyalar, ilişkili programlarıyla açılır (ör. Windows Media Player’lı MP3 dosyaları). Bir listeye herhangi bir öğe türü ekleyebilirsiniz: video dosyaları, müzik dosyaları, belgeler, metin dosyaları, programlar, klasörler, web sitesi URL’leri ve çok daha fazlası.

Listeler, listenizdeki her şeyi otomatik olarak açan özel dosyalar olarak kaydedilebilir veya bir kullanıcının açılması gerekenleri seçmesine izin veren bir seçim menüsü açılır. En yüksek verimlilik ve taşınabilirlik için bir liste VBScript dosyası veya özel bir Anlık Dosya Açıcı dosya biçimi olarak kaydedilebilir. Anlık Dosya Açıcı, birçok farklı şeyi açmak için hızlı ve kolay bir yoldur. Verimliliğinizi artıracaktır.

Bilgisayarınızı başlattığınızda Microsoft Word’deki önemli bir görev üzerinde çalışmaya devam etmek isteyebilirsiniz. Belgenin dosyasını (örneğin: MyAssignment.doc) listeye eklemeniz yeterlidir ve Windows yüklendiğinde belge Microsoft Word’de açılacaktır. Ve çalışırken belirli bir şarkıyı veya şarkı listesini dinlemek isterseniz, o şarkıyı veya şarkı listesini listeye de ekleyebilirsiniz.

Instant File Opener Sistem Bilgileri

Boyut: 813 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Instant File Opener İndir (Aynı Anda Birden Çok Dosya Açma)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status