Windows Installer ile Sisteme Yüklenen Tüm Yazılım Paketlerini Listesini Görme

InstalledPackagesView, Windows Installer ile sisteminize yüklenen tüm yazılım paketlerinin bir listesini görüntüler ve onlarla ilişkili dosyaları, kayıt defteri anahtarlarını ve .NET Assemblies’leri listeler.

Her yüklü yazılım için aşağıdaki bilgiler görüntülenir: “Görünen Ad, Ekran Versiyonu, Yükleme Tarihi, Kayıt Zamanı, Tahmini Boyut, Yükleme Konumu, Yükleme Kaynağı, MSI Dosya Adı” ve daha fazlası. Yüklü yazılım paketleri bilgilerini yerel sisteminizden veya harici bir sabit sürücüdeki başka bir sistemden görüntüleyebilirsiniz. Liste, Metin, CSV, XML veya HTML formatına dışa aktarılabilir.

Bu yardımcı program, Windows XP’den başlayarak Windows 10’a kadar herhangi bir Windows sürümünde çalışır. Hem 32 bit hem de 64 bit sistemler desteklenmektedir. InstalledPackagesView, herhangi bir yükleme işlemi veya ek DLL dosyaları gerektirmez. Kullanmaya başlamak için, çalıştırılabilir dosyayı çalıştırmanız yeterli olacaktır.

NOT: Bu aracın yalnızca Windows Installer (MSI) tarafından yüklenen yazılımı listelediğini ve diğer yükleyiciler tarafından yüklenen herhangi bir yazılımı listelemediğini unutmayın.

InstalledPackagesView Sistem Bilgileri:

Boyut: 61 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

InstalledPackagesView 64 Bit İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"InstalledPackagesView İndir – PC Sistemine Yüklenen Yazılımları Görüntüleme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status