August 15, 2022


Install Creator Türkçe Kurulum Dosyası

Install Creator Türkçe Yama kurulum dosyası ile Install Creator programını önemli ölçüde Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Install Creator tamamen işlevsel ücretsiz yazılım sürümünü indirin ve ilk kurulumunuzu bir dakikadan kısa bir sürede oluşturun. Install Creator’un ücretsiz sürümü hem ticari hem de ticari olmayan ürünler için tamamen işlevseldir. Yükleme tamamlandığında Install Creator sözcüğünü yaymak için Clickteam’e bağlanarak bu sürümle oluşturulan yükleyiciler fazladan bir sayfa içeriyor.

Install Creator’ın kayıtlı sürümü ücretsiz sürümü ile aynıdır, ancak hiçbir Clickteam reklamı yoktur. Çevrimiçi mağazamızda kayıtlı bir sürümü satın alabilir ve faks ve posta ile kayıt yapabilirsiniz.

Install Creator’un profesyonel sürümü, profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Kayıtlı yazılımın shareware ve demo sürümlerini yönetmek için güçlü özelliklere sahiptir. Freeware ve Registered sürümleriyle aynı temel arayüzü vardır, ancak ürününüzün birden çok sürümünü tek bir yükleyiciye paketlemenize izin verir. Kayıtsız kullanıcılar için bir sürüm ve kayıtlı kullanıcılar için bir tane sürüm oluşturabilirsiniz. Geriye kalanları Install Creator kullanacaktır.

Not: Yazılımı Kurduktan sonra bile isteğinize bağlı olarak hem Türkçe hemde İngilizce olarak çalıştırabilirsiniz.

Boyut: 5 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • sirac
    26 Mart 2013

    gozel proqramdi

"Install Creator Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status