August 14, 2022


Android için İnstagram Takipçi Kasma Uygulaması

Takipçi Hilesi uygulamaları son dönemlerin en çok dikkat çeken uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu tür programların sayısı zaman geçtikçe artmakta kullanıcılar olarak da takip edilmekte ve kullanılmaktadır. Takipçi Hilesi gibi uygulamalar popüler sosyal medya araçlarından olan İnstagram için takipçi sayısını artırma, beğeni sayısını artırma ve daha fazla yorum alınmasını sağlamaktır. Ücretsiz olarak indirip kullanacağınız program sayesinde binlerce takipçi, beğeni ve yorum alacaksınız.

Bu tür uygulamalar sosyal medya ile içli dışlı olanlar için faydalı olabilir. Kullanıcıların yapmış oldukları fotoğraf ve video paylaşımlarına daha fazla yorum almak ve beğeni sayısını artırmak için hile uygulamalarına baş vurmaktadır. Takipçi sayısında artışlar sağlamak için de bu tür uygulamalar faydalı olmaktadır. Sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit ederek onları tek tıklama ile takip etmeyi bırakın.

Eğer İnstagram’da takipçi, beğeni ve yorum kasmanın yanı sıra video paylaşımlarında daha fazla izlenme sağlamak istiyorsanız ise o zaman bu tür uygulamalardan yardım alma vaktin gelmiş demektir.

Takipçi Hilesi sistem bilgileri:

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Android 4.1 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"İnstagram Yorum, Beğeni, Takipçi Sayısı Artırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status