inSpeak Communicator: Ücretsiz ve kolay kullanımlı sesli sohbet etme, chat programı.

inSpeak Communicator sesli sohbet odalarında sohbet etmenizi ve arkadaşlarınızla özelden yazışmanızı sağlayan kolay kullanımlı sohbet programıdır. inSpeak yeni sürümü bir çok özellikle geldi. Sesli ve videolu sohbet yapmak için imkan sağlıyor. Artık kendi sohbet odanızı oluşturabilir, istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

inSpeak Communicator programı ile neler yapabiliriz ona bakalım; Özelden ve güvenli olarak iletişim kurup sohbet edebilirsiniz. Online veya çevrimdışı olarak anlık mesajlaşma yapabilirsiniz. Online olmadan da sohbet etme imkanı sunuyor.

Dilediğiniz arkadaşlarınız veya aile bireyleri ile sesli veya videolu sohbet edebilirsiniz. Anlayacağınız program görüntülü konuşma imkanı da sunuyor. Sohbet ederken dilerseniz karşınızdakine resim gönderebilir veya alabilirsiniz. Yazılı, sesli veya video moderatör odalarında yeni arkadaşlar ile tanışma imkanı sunuyor.

Program gerçekten bir çok faydalı özellikler sunuyor. Sohbet odalarında TV seyretme, film ve multimedya gösterimleri yapabilirsiniz. Sadece sohbet etmek değil ayrıca eğitim içinde çok faydalı özellikler sunuyor. Öğrenme, arama ve araştırma eğitim odalarında da faydalanabilirsiniz.

Zorunlu olarak bir sohbet odasında kalmanıza gerek yok. Dilerseniz kendi sohbet odanızı oluşturabilir, dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Gerçekten de sohbet deneyimini çok daha eğlenceli yapıyor.

inSpeak Communicator Bilgileri

inspeak-indir-ucretsiz-sesli-sohbet-chat-programi

inSpeak Communicator Bilgileri

Son Sürüm: inSpeak Communicator 11.11.11.91

Boyutu: 11.15 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Global Unicom

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"inSpeak Communicator: Ücretsiz Sesli Sohbet / Chat Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status