Vektörel çizim programı

Inkscape, Adobe Illustrator, Corel Draw, Freehand veya Xara X’e benzer açık kaynaklı bir vektör grafik düzenleyicisidir. Inkscape’i ayrı kılan şey, açık bir XML tabanlı W3C standardı olan Scalable Vector Graphics (SVG) ‘nın doğal format olarak kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Vektör çizim programı arayanlar için yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe program.

Tasarım süreci, peçete, sunum haritası, unutulmaz bir nesnenin fotoğrafı veya projede tamamlamak için gerçekten çalışmayacak bir yazılım örneği üzerinde doodle’larla başlayabilir. Inkscape sizi bu aşamadan, web üzerinde veya fiziksel formda yayınlanmaya hazır, nihai, profesyonel kalitede bir tasarım formatına götürebilir.

Vektör grafikleri oluşturma işlemi konusunda yeniyseniz, kendinizi farklı hissetmeniz mümkündür, ancak esneklik ve Inkscape’in sunduğu güçten memnun olursunuz. Vektör tasarımı genellikle yüksek ölçeklenebilirlik gerektiren logolar, çizimler ve sanat için resim yaratmada tercih edilen yöntemdir. Inkscape uygulaması çok çeşitli endüstrilerde (pazarlama / markalama, mühendislik / CAD, web grafikleri, çizgi film çizimi) ve bireysel kullanımlarda kullanılmaktadır.

Inkscape son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Inkscape Türkçe İndir (0.48-4-1) Grafik Çizim Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status