October 5, 2022


Medya Düzenleyici ve  Dönüştürücü

ImTOO Mpeg Encoder video ve ses dosyaları arasında dönüştürme yapma imkanı sunan gelişmiş bir format dönüştürücü programdır. Çeşitli video formatlarından ses ayıklamak için de yardımcı olacaktır. Program hem video formatları arasında, hem ses formatları arasında hem de videodan ses formatlarına dönüştürme yapma imkanı sağlar.

PSP, Zune, iPod, iPhone, Apple TV, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Creative Zen, Archos, PDA’lar / PPC’ler dahil hemen hemen tüm video ve ses türlerini oynatılabilir hale getirir.

HD videolarını hızlı kodlama, HD video dönüştürücü özelliği sayesinde H.264 / MPEG-4 AVC, AVCHD video (* .m2ts, * .mts), MKV ve MPEG-2 / MPEG-4 TS HD videoları gibi tüm HD formatları arasında dönüştürme.

Video efekti oluşturma ve düzenleme ile sanatsal efektler ekleyin; parlaklığı / kontrastı ayarlayın; metin / resim filigran ekleyin.

imtoo-mpeg-encoder

Video klipleri bölme ve birleştirme özelliği sayesinde farklı biçimlerdeki videoları birleştirin. Video / ses dosyasındaki parçaları kırpıp ayrı olarak veya birleştirilmiş bir bütün olarak çıktı alabilirsiniz.

ImTOO Mpeg Encoder medya dosyaları arasında dönüştürme ve düzenlemeler yapmak için gelişmiş özellikler içermektedir.

ImTOO Mpeg Encoder Bilgileri

Sürüm: ImTOO Mpeg Encoder 5.1

Boyut: 15.34 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: ImTOO Software Studio

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ImTOO Mpeg Encoder Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status