ImgBurn Türkçe Yama dosyası

ImgBurn Türkçe yama dosyasıdır. ImgBurn ISO, BIN gibi imaj dosyaları CD veya DVD’ye yazdırmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe CD/DVD yazma programıdır.

ImgBurn imaj (image-görüntü) dosyası formatlarını: BIN, CCD, CDI, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG ve PDI yazdırmayı destekler.

AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA DirectShow / ACM ile desteklenen herhangi bir dosya türü Audio CD yazabilirsiniz. Kolaylıkla DVD Video diskleri (bir VIDEO_TS klasör), HD DVD Video diskleri (bir HVDVD_TS klasörü) ve Blu-ray video diskler (BDAV / BDMV klasör) oluşturmak için kullanabilirsiniz.

  • Read: Görüntü dosya diskini okuma.
  • Build: Bilgisayarınızın veya ağ üzerindeki dosyalardan bir resim dosyası oluşturun veya doğrudan bir disk dosyaları yazabilirsiniz.
  • Write: Bir disk için bir resim dosyası yazma.
  • Verify: Disk% 100 okunabilir.

DVD Video diskleri yakma söz konusu olduğunda genellikle diğer araçları eksik olan çeşitli gelişmiş özellikleri ile çok esnek bir uygulamadır. Güncellemeleri (BenQ, LiteOn, LG, NEC, Optiarc, Pioneer, Plextor, Samsung, Sony) için gerek kalmadan tüm son sürücüleri destekler.

Boyutu: 30.11 KB

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ImgBurn Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status