August 14, 2022


Ücretsiz CD/DVD yazma programı

ImgBurn, ücretsiz ve gelişmiş bir CD yedekleme ve yazdırma programıdır. Desteklediği diskler; CD, DVD, HD DVD ve Blu-ray‘dir. Yazdırma işleminin yanı sıra dosyalarınızı imaj kalıplarına da basmanıza olanak sağlayan IMGBurn ile dosyalarınızı imaj dosyaları ile güvende tutabilirsiniz. Desteklediği imaj dosyaları: BIN, DI, DVD, GI, IMG, MDS, PDI, NRG, ISO

Sabit diskiniz üzerinde bulunan imaj dosyalarını da CD/DVD gibi optik disklere yazdırabileceğiniz bu ücretsiz program ile arşivinizi ister imaj dosyaları olarak bilgisayarınızda saklayın, isterseniz de optik disklere kopyalayın.

AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA DirectShow / ACM ile desteklenen herhangi bir dosya türü Audio CD yazabilirsiniz. Kolaylıkla DVD Video diskleri (bir VIDEO_TS klasör), HD DVD Video diskleri (bir HVDVD_TS klasörü) ve Blu-ray video diskler (BDAV / BDMV klasör) oluşturmak için kullanabilirsiniz.

  • Read: Görüntü dosya diskini okuma.
  • Build: Bilgisayarınızın veya ağ üzerindeki dosyalardan bir resim dosyası oluşturun veya doğrudan bir disk dosyaları yazabilirsiniz.
  • Write: Bir disk için bir resim dosyası yazma.
  • Verify: Disk% 100 okunabilir.

DVD Video diskleri yakma söz konusu olduğunda genellikle diğer araçları eksik olan çeşitli gelişmiş özellikleri ile çok esnek bir uygulamadır. Güncellemeleri (BenQ, LiteOn, LG, NEC, Optiarc, Pioneer, Plextor, Samsung, Sony) için gerek kalmadan tüm son sürücüleri destekler.

ImgBurn son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ImgBurn 2.5.0.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status