August 17, 2022


iFree Skype Recorder: Skype Görüşmeleri Kaydetme Programı

iFree Skype Recorder Skype sesli konuşmaları ve telefon görüşmeleri kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz Skype kaydedici programdır. İstediğiniz Skype2Skype / SkypeOut / SkypeIn / Skype Konferans aramalarını hızlı bir şekilde kaydetmenizi sağlayan güçlü ve kullanışlı bir yazılım uygulamasıdır.

Skype, arkadaşlarla veya ailelerle sohbet etmek için kullanılan bir program olmanın ötesinde şirket üyeleriyle, iş ortaklarıyla vs konferanslar vermek için kullanılan bir uygulama olmaktadır. Basit mesajlaşma veya sesli aramaların ötesinde daha kapsamlı alanlar için kullanılmaktadır. Skype ile yaptığınız tüm görüşmeleri veya iş konferansları gibi seçtiğiniz görüşmeleri kaydetmek için iFree Skype Recorder yazılımını kullanabilirsiniz.

ifree-skype-recorder-indir-

Bu ücretsiz uygulama bilgisayara sorunsuz olarak yüklenir ve kullanmaya başlamak için Skype’ta yetkilendirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra yeni bir arama yaptığınız zaman iFree Skype Recorder otomatik olarak çağrıları kaydetmeye başlar, sizin belirleyeceğiniz bir klasöre Mp3 dosyası olarak kaydeder. Ayrıca, program aramanın he iki tarafını, sadece sizin tarafınızı mı yoksa sadece uzaktakini kaydetmesini isteyip istemediğinizi belirtebilirsiniz. Yani dilerseniz görüşmelerde hem kendi tarafınızı hem de karşı tarafı kaydetmeyi sizin seçiminize bırakmaktadır. Ayrıca dilerseniz kayıt modunu (mono, stereo veya ortak stereo) değiştirmekte mümkündür.

Programın arayüzü çok basit ve sezgiseldir. Görüşmeleri kaydetmeye başlatma, durdurma, ses dalgası, saat ve değiştirebileceğiniz bazı seçeneklere ulaşmak çok kolaydır. Görüşmeleri yaparken sizi rahatsız etmemesi için sistem tepsisine indirebilirsiniz.

Skype çarğrılarını kaydetme imkanı sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama arıyorsanız kesinlikle iFree Skype Recorder uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

iFree Skype Recorder Bilgileri

Boyutu: 1.93 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"iFree Skype Recorder İndir – Skype Sesli Görüşmeleri Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status