ICQ: Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Programı

ICQ Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe sesli / görüntülü konuşma ve mesajlaşma programıdır. Bilgisayarınızdan mobil, Facebook ve Google arkadaşlarınıza dosya gönderebilirsiniz. ICQ hesabınız ile cep telefonunuzdan kişileri senkronize edin ve ücretsiz olarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

ICQ Instant Messenger ile video/ses sohbet, e-posta, SMS ve kablosuz çağrı mesajları, hem de dosya aktarımı ve URL’leri gönderebilirsiniz. Kişisel bilgisayarınızdan uzakta iseniz herhangi bir bilgisayardan çalışır web tabanlı ICQ2Go kullanarak, ICQ istemcisi yüklü değilse bile, arkadaşlar ve kişiler ile sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca ICQ Facebook ile bağlantılı olması kullanıcılar için sevindirici özelliklerden birisi.

ICQ doğrudan başlatmak için favori özellikler için kısayol ekleyerek tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ve her zaman güncel olması için ICQ özelleştirebilirsiniz. Oyunlar, çoklu sohbet, görüntülü oturumlar ve daha fazlası için doğrudan müşteri ve/veya ileti penceresinden arkadaşlarınız ve kişileri tebrik kartları ve davetiyeler gönderebileceği anlamına gelmektedir. Mesaj penceresi de ayrıca fotoğraf veya ICQ benzersiz, animasyonlardan görüntülemeyi seçebilirsiniz.

ICQ Open Xtraz, ICQ deneyimini zenginleştirmek için ICQ kullanıcıları tarafından geliştirilen web tabanlı uygulamalar vardır. Şimdi oluşturmak, indirmek, kullanmak ve müzik, oyunlar, araçlar ve aletler gibi arkadaşlarınız ile eğlenceli ve yararlı uygulamaları paylaşabilirsiniz.

ICQ ile sesli arama, görüntülü konuşma yapın ve mesajlaşırken çıkartmalar kullanabilirsiniz. Güncel sürümleri ile daha kullanışlı olmaktadır. Sizde hemen ICQ indirin, konuşmaya ve mesajlaşmaya başlayın.

ICQ Messenger Ekran Görüntüsü

icq-son-surum-turkce-indir

ICQ Messenger Bilgileri

Son Sürüm: ICQ 10.0 Build 12145

Boyutu: 43.49 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: ICQ

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ICQ Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status