Mesajlaşma, Instant Messenger Uygulaması

PC’nizden mobil, Facebook ve Google arkadaşlarınıza dosya gönderme, mesajlaşma programıdır. ICQ hesabınız ile cep telefonunuzdan kişileri senkronize edin ve ücretsiz olarak arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

ICQ Instant Messenger ile video/ses sohbet, e-posta, SMS ve kablosuz çağrı mesajları, hem de dosya aktarımı ve URL’leri gönderebilirsiniz. Kişisel bilgisayarınızdan uzakta iseniz  herhangi bir bilgisayardan çalışır web tabanlı ICQ2Go kullanarak, ICQ istemcisi yüklü değilse bile, arkadaşlar ve kişiler ile sohbet edebilirsiniz.

Ayrıca ICQ Facebook ile bağlantılı olması kullanıcılar için sevindirici özelliklerden birisi.

ICQ doğrudan başlatmak için favori özellikler için kısayol ekleyerek tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ve her zaman güncel olması için ICQ özelleştirebilirsiniz. Oyunlar, çoklu sohbet, görüntülü oturumlar ve daha fazlası için doğrudan müşteri ve/veya ileti penceresinden arkadaşlarınız ve kişileri tebrik kartları ve davetiyeler gönderebileceği anlamına gelmektedir. Mesaj penceresi de ayrıca fotoğraf veya ICQ benzersiz, animasyonlardan görüntülemeyi seçebilirsiniz.

ICQ Open Xtraz, ICQ deneyimini zenginleştirmek için ICQ kullanıcıları tarafından geliştirilen web tabanlı uygulamalar vardır. Şimdi oluşturmak, indirmek, kullanmak ve müzik, oyunlar, araçlar ve aletler gibi arkadaşlarınız ile eğlenceli ve yararlı uygulamaları paylaşabilirsiniz.

ICQ programının son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

5 Yorum yapıldı

 • MUSTAFA
  27 Aralık 2012

  teşekkürler

 • Can
  3 Nisan 2013

  yeni icq (icq8) yüklemek istiyorum

 • Can
  3 Nisan 2013

  daha teferruatlı olduğu için icq8 indirmek istiyorum

 • rabia
  17 Mayıs 2015

  buradan arkadaşlarım olsun istedim

 • rabia
  17 Mayıs 2015

  arkadaşlarımla konuşmak amaçlı

"ICQ 8.0 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status