Windows için Ücretsiz E-Posta Bildiricisi

outlook.com, live.com, hotmail.com, mail.google.com, mail.yahoo.com, facebook.com, twitter.com, e.mail.ru adresindeki yeni e-postalar hakkında bilgi alın, IBM / Lotus Notes, mail.virgilio.it ve www.zoho.com gelen kutusuna mesaj bildirimleri geldiğinde anında haber verecek olan ücretsiz bir Windows masaüstü yardımcı programıdır.

Howard E-Mail Notifier, sistem tepsisinde çalışan küçük bir programdır ve web postanıza yeni bir e-posta geldiğinde bir açılır mesaj ile sizi uyarır. Geçerli sürüm Gmail, Outlook.com, Yahoo, Facebook, Twitter, Zoho ve diğer çevrimiçi sağlayıcıları desteklemektedir.

Programın yeni posta için ne sıklıkta kontrol edileceğini ve ayrıca özel bir bildirim sesi ayarlayabilirsiniz. Tepsi simgesini sol tıkladığınızda, program tarayıcınızı başlatacak ve Gelen Kutunuzu açacaktır. Yeni mesajlarınız olup olmadığını görmek için gelen kutunuzun durumunu manuel olarak kontrol etmeye hiç gerek kalmadığı için bu kendi başına yararlıdır.

Tepsi bildirimi göründüğünde, tıkladığınızda ne olacağını seçebilirsiniz – belirli bir e-posta istemcisini açmayı veya ilgili web sitesine geçmeyi tercih edebilirsiniz. Görev çubuğunda kullanılan simgenin stilini değiştirebilirsiniz, böylece kullandığınız belirli e-posta hizmetiyle eşleşen birini seçebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın posta için ne sıklıkta kontrol etmesi gerektiğini de seçebilirsiniz.

Howard E-Mail Notifier Sistem Bilgileri

Boyut: 4.71 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Howard E-Mail Notifier İndir – Gelen E-Posta Bildirimleri Öğrenme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status