Chrome için Türkçe VPN Eklentisi

Her nerede olursanız olun yasaklanmış, engellenmiş yada sansürlenmiş olan her türlü siteye indireceğiniz bu eklenti ile hemen giriş yapın. Program ücretsiz olarak yüklenmektedir. Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy şu anda Dünyanın en çok tercih edilen VPN yazılımlarından biri olarak tercih edilmektedir.

Basit bir kullanım ile tüm sınırları kaldırın ve yasaklı ortadan kaldırırken de kendinizi güvende tutun. Chrome tarayıcısına ekledikten sonra tek tıklama ile programı başlatın. Örneğin ülkemizde son zamanların en çok konuşulan İnternet konularından birisi popüler sitelerden olan Wikipedia sitesine erişim sağlanamamasıdır. Ancak uzantı olarak yükleyeceğiniz Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy tek tıklama ile size giriş imkanı sunacak.

Dünyanın neresine giderseniz gidin engellenen web sitelerine ve içeriklere erişebilir, sosyal ağların engelini kaldırabilir ve tarayıcı etkinliklerinizi güvende ve gizli tutarak özgürce sörf yapabilirsiniz. İP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu web sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyerek maksimum gizlilik ve güvenlik sağlayın ve kişisel bilgi hırsızlığının önüne geçeceksiniz.

Hotspot Shield Türkçe İndir

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy tanıtım videosu:

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy sistem bilgileri:

Boyut: 2.27 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy Programı Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status