September 29, 2022


Ücretsiz ve Türkçe photoshop alternatifi program

StylePix Pro tüm özelliklere sahip, hafif tasarımı ile bir grafik, ücretsiz resim editörüdür. Buna ek olarak, yerleşik bir resim görüntüleyici ve toplu işlemci mevcuttur. Metin aracı doğrudan tuval üzerine metin yazmak ve düzenlemek için izin verir. Ayrıca yazı tipi kullanarak yazılar ile süsleyebilirsiniz; boyut, genişlik oranı, karakter aralığı, hizalamak ve kalın ve italik.

StylePix çeşitli türde otomatik olarak, seçim araçları, renk yelpazesi, dikdörtgen bölge, dairesel bölge, kement bölge, çokgen bölge, katman seçimi, kanal seçimi ve hızlı maske sağlar. StylePix güçlü bir dinamik fırça aracını destekler. Soğuk karakterleri, metin, resim ve istediğiniz her şeyi ile kendi fırçalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca, kendi fırçalarınız, döndürme, ölçekleme, saçılma ve renk efektleri gibi çeşitli seçenekler ile daha benzersiz ve dinamik olabilir. Ve dinamik fırça ile satır araçlarını kullanarak çizgiler ve eğriler çizebilirsiniz. Yeni oluşturulmuş fırça önceden kaydedilebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

StylePix 13 farklı temel stil sağlar. Bu temel stilleri birleştirerek kendi stillerinizi yapabilirsiniz. Bu stiller görüntü, şekil, metin ve yol olarak uygulanabilir. Ayrıca, stiller ile çeşitli ifadeler oluşturabilirsiniz.

StylePix sekme ve MDI (Multiple Documents Arayüzü) destekler. Sekme, görüntüleri düzenleme de odaklanmaya yardımcı olur. Ve MDI birden fazla görüntüyü karşılaştırmaya ve düzenlemeye yardımcı olur. Bir görüntüden diğerine taşımak istiyorsanız, Ctrl + Tab tuşlarını kullanabilirsiniz..

StylePix ile pratik filtreleri kullanarak daha güzel görüntüler yapabilirsiniz. StylePix Pro bazı kullanışlı otomatik filtreler sağlar, böyle Otomatik Düzey, Otomatik Kontrast ve Otomatik Renk Dengesi, otomatik olarak görüntü analizi ile doğru görüntüler oluşturabilirsiniz. StylePix Pro aynı zamanda kullanıcı tarafından ayarlanabilir filtreler sağlar.

Not: Ücretsiz sürümü bazı kısıtlamalar içerir. Programdan memnun kalırsanız Hornil StylePix Pro versiyonunu kullanabilirsiniz.

Hornil StylePix indir-bedava resim editoru

Piksel, mesafe ve çlçü araçlarını kullanarak iki piksel açı arasındaki kesin RGB değerlerini ölçebilirsiniz. Ayrıca iki nokta arasında açı ölçebilir. Cetvel aracını kullanarak eğik resmin açısını düzeltebilirsiniz.

Daha kolay görüntünün belirli bir alanına kırpmak veya klibi kırpma aracınını kullanabilirsiniz. 4 x 5 Kimlik kartı ve kullanım oranı gibi kullanışlı oranı önceden sağlar. Sık sık ekran yakalama ve bunu kırpmak gerekir. Şimdi StylePix Pro kullanarak daha kolay bir şekilde bu süreç işleyebilir. İlk olarak, ekran yakalama ve daha sonra Ctrl + Shift + V tuşlarına basın. Yakalanan görüntü, yeni bir belgede açılır.

Hornil StylePix Pro programı, XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu:  6.46 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hornil StylePix Türkçe İndir (1.14.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status