August 15, 2022


Hızlı Resim Görüntüleme Programı

Honeyview, popüler resim biçimlerinin yanı sıra çizgi romanlar da destekleyen hızlı bir resim görüntüleyicidir. Ayrıca, görüntüleri önce ayıklamak zorunda kalmadan. ZIP veya .RAR arşivleri içindeki görüntüleri görüntüleme olanağı da sunar. Windows 2003, XP, Vista, 7, 8, 10 (32-bit ve 64-bit) sürümlerinde çalışmaktadır.

Honeyview, görüntüleri hızlı bir şekilde favori klasöre kopyalamanıza veya taşımanıza olanak tanıyan kullanışlı bir görüntü yönetimi özelliği sunar. Resimleriniz GPS verileri içeriyorsa, araç çubuğu düğmesini tıklayıp konumu Google Haritalar’da görüntüleyebilirsiniz.

BMP, JPG, GIF / Animasyon GIF, TIFF, PNG, TGA, PSD, JPEG 2000 (JP2, J2K), JPEG XR / HD Fotoğraf (JXR, WDP, HDP), Adobe Dijital Negatif (DNG), DDS, WebP ve PCX formatları desteklenmektedir.

Diğer özellikler, ekran filtreleri ve efektler, EXIF ​​yer paylaşımı, isteğe bağlı bağlam menüsü entegrasyonu, özelleştirilebilir arayüz ve daha fazlasını içerir. HoneyView sadece görüntüleri izlemek ve biraz düzenleme yapmak isteyenler için harika.

Honeyview Sistem Bilgileri

Boyut: 8.94 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Honeyview İndir – Türkçe Bedava Hızlı Resim Görüntüleyici" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status