Windows için Ücretsiz Kişisel Finans Yönetme Programı

HomeBank, finansmanızı yönetmenize, harcamanızı takip etmenize ve bütçenizi yönetmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir kişisel muhasebe yazılımıdır. Arayüzün sadeliğine rağmen, program çoğu insanın kişisel finanslarını yönetmek için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunar. Kullanımı kolay ve kişisel finans ve bütçenizi güçlü filtreleme araçları ve güzel çizelgeleri kullanarak ayrıntılı olarak analiz edebilmeniz için tasarlanmıştır.

Banka ekstrelerinizi OFX / QFX dosyalarından içe aktarabilir, harcamaları ve gelir kategorilerini özelleştirebilir, kişisel bütçe limitlerini ayarlayabilir ve paranızı nasıl harcadığınızı gösteren özel raporlar (grafiklerle) oluşturabilirsiniz. Maalesef raporlar yazdırılamıyor. Diğer özellikler arasında işlem hatırlatıcıları, etiketleme, Euro dönüşüm, otomatik işlem ödevleri ve QIF dosyasına dışa aktarma yer alıyor. Yükleyici, yükleme zamanında seçebileceğiniz taşınabilir bir sürümü içerir.

Sonuç olarak Kişisel muhasebe, bütçenizi ve finansınızı yönetmek için tamamen ücretsiz ve kolay bir uygulama arıyorsanız, HomeBank seçtiğiniz bir yazılım olabilir.

HomeBank Sistem Bilgileri

Boyut: 15.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Maxime Doyen

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HomeBank İndir – Türkçe Kişisel Finans, Muhasebe Yöneticisi (Ücretsiz)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status