August 10, 2022


Hola!: İnternet hızını artırmak ve engelli sitelere giriş için ücretsiz program.

Hola!, hızlı bir şekilde internet kullanmak için hem internet hızlandırma hem de engelli/yasaklı/sansürlü sitelere giriş yapmayı sağlayan ücretsiz bir program. Bu program ile tüm sitelere erişim sağlayın. İnterneti özgür kullanmak için faydalı olacak bir program. Engel tanımayan, yasaklı olan herhangi bir siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Hola Accelerator & Unblocker – internet hızlandırıcı ve engel kaldırıcı ücretsiz program. Hızlı internet kullanımı sağlar. Sosyal yönlendirme sitelerine daha hızlı yol yaratır. Program Windows, Mac OS X, Android cihazlar üzerinde çalışır. Dilerseniz Google Chrome ve Firefox eklentisi olarak da kullanabilirsiniz.

Kendinize bir ağ oluşturabilirsiniz. Aynı evde kardeşleriniz, arkadaşlarınız veya yakın dostlarınız ile oluşturduğunuz ağ üzerinden erişim yapabilirsiniz. Tüm sitelere giriş yaparken güvenliği de elden bırakmıyor. Sürekli IP değiştirme yaparak, hacker’lara karşı koruma sağlar. Böylece gerçek IP adresinizi öğrenemezler. Bu program sayesinde hiçbir kimse sizi takip edemez. Site, ISS veya hükümet tarafından kimse sizi takip edemez. IP adresi gizleme yaparak, sizi bulmalarına engel olur.

Hola! indir-internet hizlandirma-ip degistirme-engelli sitelere giris

Hola! Bilgileri

Son Sürüm: Hola! 1.4.418

Boyutu:6.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 32 Bit

Ücretici: Hola Networks Limited

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hola! İndir (32 Bit) İnternet Hızını Artırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status