August 10, 2022


Ücretsiz casus yazılımlara karşı koruma programı

Hijack This, web sayfalarından otomatik olarak gelen casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı çok iyi koruyan ücretsiz bir dedektör ve temizleyici programı. Bu kötü girişleri bilgisayarınızda bulma ve düzeltme imkanı sunar. Bu nedenle, kayıt defterindeki ve sabit diskinizdeki özel parçaları tarar ve onları varsayılan ayarlarla karşılaştırır. Bilgisayarınızda bazı anormallikler tespit edilirse HijackThis onları bir günlük dosyasına kaydeder. Hangi girdilerin kötü olduğunu ve kullanıcının ne yüklediğini bulmak için bazı arka plan bilgilerine ihtiyacınız vardır.

Bir günlük dosyası analiz edilmesi o kadar kolay değildir. Gelişmiş bir bilgisayar kullanıcısı için bile. Bu otomatik analizör yardımı ile ek bir destek alabilirsiniz. Komple günlük dosyanızı bu sayfanın altındaki metin kutusuna yapıştırmanız yeterlidir. Birkaç yanılgı nedeniyle, sadece bu sitenin HijackThis programı değil yalnızca bir çevrimiçi analiz sağladığını açıkça belirtmesi gerekiyor.

HijackThis özellikle web tarayıcılara eklenen zararlı yazılımlara karşı güçlü koruma sağlar. Bu program sayesinde bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları tespit eder ve kaldırmak için yardımcı olur. Bilgisayardan zararlı yazılımları kaldırmak için ücretsiz bir program arıyorsanız HijackThis iyi bir yardımcı olacaktır.

Zararlı yazılımlardan koruma yolları arayanlar için faydalı olacak bir programdır. Zararlı yazılım taraması yapın ve bulunan zararlı yazılımları tek bir tıklama ile kaldırın.

Tarayıcı saldırıları uzun zamandır internet sitelerinde yaşanması istenmeyen büyük bir derttir. Internet Explorer’ın güvenlik açıkları zaman geçtikçe artmayı ve kullanıcıları daha da huzursuz etmeyi sürdürüyor. Ücretsiz bir araç olan Hijack This, sizi bilinen tüm korsanlıklardan korumayı amaç edinen bir yazılımdır. Bilgisayarınızda bıraktığınız tüm izleri saniyeler içerisinde temizler ve sisteminizin hızını da kötü yönde etkilemez.

Ücretsiz bir araç olan Hijack This, sizi bilinen tüm korsanlıklardan korumayı amaç edinen bir yazılımdır. Bilgisayarınızda bıraktığınız tüm izleri saniyeler içerisinde temizler.

HijackThis Bilgileri

Boyut: 380 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HijackThis Son Sürüm İndir – Zararlı Yazılımları Bulma ve Temizleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status