August 15, 2022


Helicon Filter: Gelişmiş Resim Düzenleme Programı

Helicon Filter Free, görüntüleri düzenlemek için kaliteli bir hizmet sunan profesyonel bir resim düzenleme programıdır. Sadece birkaç tıklama ile, kırpma, yeniden boyutlandırma, parlaklık ve kontrast düzeltme, beyaz ayarı ve keskinleştirme gibi temel şeyler yapabilirsiniz. Ama Helicon Filter sadece temel işlemleri sunmuyor, aynı zamanda birçok gelişmiş özellikler içerir.

Helicon Filter her zevke uygun araçlara sahiptir. Kolayca tam fırça seti ve gerçek zamanlı önizleme ile, rötuş keyifli sanatı ustası olacak. Ayrıca görüntülere ekleyebileceğiniz pek çok efekt mevcut. Helicon Filter fotoğraflar üzerinde düzenleme ve geliştirme yapmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir resim düzenleme programıdır. Kırpma, yeniden boyutlandırma, parlaklık ve kontrast düzeltme, beyaz ayarı ve keskinleştirme gibi temel şeyler yapabilirsiniz. Ama Helicon Filter sadece temel işlemler değil aynı zamanda birçok gelişmiş özellikler içerir.

Helicon-Filter-indir-

Helicon Filter her zevke uygun araçlara sahiptir. Tam fırça seti ve gerçek zamanlı önizleme ile, rötuş yapabilirsiniz. Kolay ilginç efektler yaratmak, çerçeveler ve metin ekleme yapabilirsiniz. Orjinal fotoğraf üzerine katmanlar ekleyebilir veya geri alabilirsiniz.

Helicon Filter Free programı ile fotoğraflar üzerinde bir çok iyileştirmeler ve düzenlemeler yapabilirsiniz. RAW ve stereo dahil tüm ortak dijital görüntü formatları için destek içerir.

Helicon Filter Bilgileri

Son Sürüm: Helicon Filter 5.6.3

Boyutu: 139.36 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Üretici: Helicon Soft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Helicon Filter Free Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status