HDDlife: Sabit Disk / Harddisk Durumunu İzleme Programı

Modern sabit diskler çok daha güvenilirdir. Ancak, yine de, amortismana tabi hareketli parçaları ile son derece karmaşık elektronik cihazlardır. Modern diskler tarafından sağlanan veri depolama yüksek yoğunluklu büyük depolama kapasiteleri ve daha yüksek erişim hızları sağlar. Ancak, yoğunlukları ve kapasiteleri ile sürücü başarısız olursa kaybedilecek çok şey vardır. Çünkü sabit disk, PC de en önemli bileşendir: belgeler, dijital fotoğraflar, e-posta mesajları, iş ve özel veriler vs hepsi sabit diskte yer alır.

HDDlife Professional şimdi size uzun SSD ömrünü sona gelmeden önce verilerinizi taşımak için izin verir, SSD diskler tarafından verilen işaretleri okuyabilirsiniz. SSD’nin geleneksel sabit sürücülere kıyasla tamamen farklı bir yaklaşım kullanarak veri depolanır. Sonuç olarak, her hangi bir tehlike olasılıklarına karşı farklı işaretler ve ikazlar vererek sizi uyarır. Sınırlı bir ömrü olan bu disklerden oluşan flaş hücreler sayesinde, SSD’nin sürücü başarısız olmadan önce sadece sınırlı sayıda yazmaya izin vermektedir.

HDDlife programı Harddisk ısısını, doluluk ve sağlamlık oranını gösterir. Sabit diskininiz bozulmadan önce de verilerinizi taşımanıza olanak sağlar.

Not: HDDlife Pro sürümünün 14 günlük deneme sürümüdür. Herhangi bir kısıtlama olmadan 14 gün boyunca tüm fonksiyonları kullanmanıza izin verir.

HDDlife Ekran Görüntüsü

hddlife

HDDlife Bilgileri

Boyutu: 8.28 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Üretici: BinarySense Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"HDDlife Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status