August 15, 2022


Hareketli Duvar Saati ve Dijital Saat Ekran Koruyucu

Windows ile birlikte ekran koruyucu her zaman popülerliğini korumaktadır. Bilgisayarın ekranını süslemek isteyenler ve ekranı meraklı gözlerden saklamak için kullanılan en iyi yöntemlerden biri ekran koruyucu kullanmaktır. Binlerce çeşitli ekran koruyucular vardır. Herkes kendi zevkine uygun olanı denemek ister. Bilgisayar ekranını hareketli duvar saati ve dijital saat ekran koruyucu ile korumak isteyenler bu ücretsiz aracı kullanabilirsiniz.

Duvar Saati, Hareketli Duvar Saati ve Dijital Saat ekran koruyucular. Ekran koruyucu devreye girdiğinde animasyonlu görsel saat ve ekranda hareket eden dijital saat görmek istiyorsanız bu ekran koruyucuları deneyebilirsiniz.

3 farklı ekran koryucudan beğendiğinizi seçip sağ tıklayıp yükle deyin aktif hale getirin. Bilgi ve bağlantılara ulaşmak için ekran koruyucular açılınca klavyeden A tuşuna basın.

Ekran Koruyucuların çalışması için .Net Framework 4 yazılımını yükleyin. Windows XP üzerinde sorun yaşayabilirsiniz. Ama bunun dışında herhangi bir sorun olamadan diğer Windows sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Evet Windows bilgisayarlar için hareketli duvar saati ve dijital saat ekran koruyucuyu indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın.

Boyutu: 109 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ahmet
    16 Kasım 2012

    supeerrrr

"Hareketli Duvar Saati ve Dijital Saat Ekran Koruyucu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status