Hangouts: Chrome Sohbet, Görüntülü Konuşma Eklentisi

Hangouts, Google Chrome için yeni ücretsiz ve Türkçe sohbet/chat, görüntülü konuşma, mesajlaşma eklentisidir. Hangouts sohbet programı artık Google Talk yerini almıştır. Hangouts ücretsiz olarak; fotoğraflar, ifadeler ve hatta grup video görüşmeleri yardımıyla sohbetlere hayat verir.

Google+ Hangouts; fotoğraflar, ifadeler ve video görüşmeleri ile bire bir görüşmelere ve grup görüşmelerine ücretsiz olarak canlılık kazandırır. Bilgisayarlarda, Android cihazlarda ve Apple cihazlarda arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Grup görüşmeleri hiç olmadığı kadar güzel. Fotoğraflar veya ifadeler gönderin, kullanıcıların Hangout’ta ne zaman etkileşim kurduklarını görün ve o anda İnternet’e bağlı olmasalar bile arkadaşlarınıza dilediğiniz zaman ileti gönderin.

Video görüşmeleri Hangouts’u daha eğlenceli bir hale getiriyor. İstediğiniz görüşmeyi, aynı anda 10 arkadaşınızla gerçekleştirdiğiniz bir video görüşmesine dönüştürün. Hangouts’u tüm arkadaşlarınız kullanabilir. Hangouts bilgisayarlarda, Android cihazlarda ve Apple cihazlarda çalışır. Böylece herkesle bağlantı kurabilirsiniz.

hangouts-indir-chrome

Hangouts’un diğer özellikleri: Chrome’da sekmeler arasında geçiş yaparken, hatta Chrome penceresi açık değilken Hangouts’u kullanın. Cihazlar arasında Hangout’larınızı görüntüleyin ve Hangout’larınıza devam edin. Bildirimleri yalnızca bir kez alın. Bir uyarıyı görmenizin ardından uyarı diğer cihazlarda kaldırılır. Daha sonra yanıt vermeyi tercih ediyorsanız bildirimlerinizi erteleyin. Paylaşılan fotoğraflar ve video görüşmesi geçmişiniz de dahil olmak üzere geçmişte neler konuştuğunuzu görün. Geçmişe kayıt özelliğini devre dışı bırakarak, istediğiniz Hangout’ların kaydını yalnızca kısa bir süreliğine tutun. Hangout’larınızın her birinden paylaşılan fotoğraf koleksiyonlarını görüntüleyin. Ne düşündüğünüzü göstermek için 850’den fazla ifade arasından seçim yapın.

Hangouts Bilgileri

Boyutu: 12.45 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Hangouts 2014.625.433.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status