August 15, 2022


Halotea Free, çeşitli doğa sesleri, diğer sesler ve temaları ile birlikte gelen Microsoft Windows için rahatlatıcı bir ses programıdır.

Programın arayüzü, 90’lı yıllarda sıkışıp kalmış gibi görünüyor, ancak sunmanız gereken şeyleri keşfetmenize engel olmamalı.

Program, sol taraftaki bir kenar çubuğunda tema seçeneği yer almaktadır. Tema seçildiğinde beraber oynanan bir veya birden fazla sesten oluşur. Bazı temalar daha fazla sesten oluşmaktadır. Rahatlamak için temalar arasında seçim yapın ve rahatlatıcı sesleri dinleyin.

Halotea Free

halotea-free-indir

Bir tema seçildikten hemen sonra oynatılır. Zamanlayıcıyı en başta değiştirebilir, varsayılan olarak 10 dakikaya, en çok 60 dakikalık bir oynatma süresine ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, sonuna ulaşıldığında ne olacağını tanımlayabilirsiniz. Seçenekler arasında, programın kapatılması, PC’nin kapatılması ya da uyku moduna geçirilmesi bulunur. Gece dinleyip uyuya kaldıktan sonra bilgisayarın otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir temanın parçası olan her örnek, hazır ayarlar altında listelenir. Her birinin özel ön ayarlı ses ve birlikte gönderilen denge ayarı vardır; Bu değerleri, örneğin bir örnek yüksek sesle elde etmek için kaydırıcıları kullanarak değiştirebilirsiniz.

Program ekranın aşağı kısmında, oynatmayı başlatmak ve durdurmak, program çıktısını susturmak ve ses seviyesini ve dengesini değiştirmek için kullanılan kontroller bulunmaktadır.

Başlarken uygun bir tema bulabilirsiniz, ancak daha iyi ses çıkarmak için çıktıyı değiştirmek için verilen seçenekleri kullanabilirsiniz.

Ücretsiz sürümü kendi temanızı oluşturmayı ve düzenlemeyi desteklemez. Bir çok ekstra özellik için uygulamanın ücretli sürümlerini satın alabilirsiniz.

halotea-free-indir-1

Uygulama, dahili bir ses çalar ile birlikte gönderilir. Temaları veya önayarları çalmak için kullanamazsınız, ancak Windows için başka herhangi bir ses çalar gibi kullanabilirsiniz.

Halotea Free İndir

Halotea Free, Windows çalıştıran bilgisayarlarda rahatlatıcı sesler dinlemek için seçenekler sunan basit bir uygulamadır. Birkaç bakımdan sınırlı olmasına rağmen, 60 dakikalık zaman sınırı ve keşfedebileceğiniz çok çeşitli hazır ayarlarla birlikte gönderilir.

Temalar listesi beyaz bir gürültü temasından yoksun ancak diğer tüm popüler sesler dahil edilmiş gibi görünüyor.

Halotea Free ücretsiz uygulaması tüm Windows sistemleri ile uyumludur. Ayrıca daha fazla tema indirme istiyorsanız geliştiricinin temalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Halotea Free İndir – Windows PC İçin Rahatlatıcı Sesler" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status