GrieeX Film ve TV Şov Arşiv Programı

Sineme filmleri ve TV şovları koleksiyonu meraklıları için her şeyi düzenli bir şekilde yapmalarını sağlayan ücretsiz ve Türkçe film arşivleme programı. GrieeX Film Arşiv Programı, film arşivlemek için yardımcı olacak başarılı bir programdır. Durmuş ALTIN tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu program bir çok kullanıcının beğenisini toplamıştır.

Film arşivlemek gerçekten yorucu bir iştir. GrieeX sayesinde her şey daha kolay olacak. GrieeX, hızlıca arşivlerinizde saklanan filmleriniz ve TV şovlarınıza yönetebileceğiniz ve bunlara erişebildiğiniz bir uygulamadır. Yalnızca film veya TV şovu adını uygulamaya girin ve GrieeX’in gerisini halletsin.

GrieeX‘in masaüstü uygulamasını kullanırsanız, film listenizi Android cihazlarınıza (cep telefonları, tabletler vb.) aktarabilirsiniz. Film listenizi GrieeX’in masaüstü uygulamasından Dropbox’a yedekleyin ve Android cihazlarınıza aktarın. Bu kadar.

Uygulama reklamını ücretsiz kullanmak isterseniz, GrieeX Pro’yı indirmeniz gerekir. Ayrıca, listelerinizi Dropbox’a yedekleme seçeneğine sahip olursunuz. GrieeX’i aynı anda Android hesabınızla birden fazla cihaz yükleyebilirsiniz. GrieeX’i satın aldıktan sonra kaldırdıysanız da, GrieeX’i yeniden yüklemek için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

grieex-film-arsiv-programi-windows

Meta veri ölçütleri (Orijinal adı, Yönetmen, Yayın tarihi vb.) sağlar. IMDB.com’dan filmler hakkında bilgi alır (Film Adı, Yayın Tarihi, Yönetmen, Tür, Çalışma Zamanı, Dil, Arsa, Imdb Hızı, Imdb Oy, Oyuncular, Yazar, Ülke, Imdb Fotoğraflar). Dosya bilgilerinin filmde okunması. MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Gerçek, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB) video formatlarını destekler. OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF ses dosyalarını destekler.

Excel formatında tek bir düğmeyi tıklatarak veritabanınıza kaydedilen filmlerinizi paylaşabilirsiniz. Excel biçiminde kaydedilen filmleri GrieeX’e aktarabilirsiniz. IMDB tarih bilgilerini, Çoklu Güncelleme Modülü yardımıyla, tümü veya yalnızca bir tuş seçene kadar otomatik olarak kaydedilen IMDB filmleri ile güncelleyebilirsiniz. Kayıtlı filmlerinizle ilgili genel bilgileri istatistiklere göre alabilirsiniz. GrieeX’de filmlerinizi daha hızlı arayıp aramakla çalıştıramazsınız. Kendi puanlarınızı vererek kendi sıralamalarınızı oluşturursunuz.

GrieeX Film Arşiv Programı Bilgileri

Sürüm: GrieeX 2016.7

Boyut: 22.97 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Durmuş Altın

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GrieeX Türkçe İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status