August 15, 2022


Android için GrieeX – Film/Dizi Arşiv Pro uygulaması

Sineme filmleri ve TV şovları koleksiyonu meraklıları için her şeyi düzenli bir şekilde yapmalarını sağlayan ücretsiz ve Türkçe film arşivleme programı. GrieeX Film Arşiv Programı, film arşivlemek için yardımcı olacak başarılı bir programdır. Durmuş ALTIN tarafından tasarlanan ve geliştirilen bu program bir çok kullanıcının beğenisini toplamıştır.

GrieeX arşivinizde bulunan filmlerinizi yönetebileceğiniz ve film ile ilgili tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Film/dizi adını girip GrieeX’e eklemeniz yeterli bırakın gerisini GrieeX halletsin. GrieeX masaüstü programını kullanıyorsanız Android işletim sistemli cihazlarınıza listenizi aktarabilirsiniz. Masaüstü uygulamasından dropbox’a yedekleyin ve android üzerinden alın. İşte bu kadar kolay!

Reklamsız ve Dropbox yedekleme özelliği için GrieeX Pro kullanabilirsiniz. GrieeX’i satın alıp uygulamayı kaldırmanız durumunda tekrar kurmak istediğinizde herhangi bedel alınmayacaktır. GrieeX’i aynı anda birden fazla mobil cihazınıza android hasabinizla kurabilirsiniz.

Android için GrieeX Free versiyonu film bölümünde 500, dizi bölümünde 25 kayıt ile sınırlıdır. Pro sürümüne geçerek sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz.

grieex-turkce-indir-android

Film arşivlemek gerçekten yorucu bir iştir. GrieeX sayesinde her şey daha kolay olacak. GrieeX, hızlıca arşivlerinizde saklanan filmleriniz ve TV şovlarınıza yönetebileceğiniz ve bunlara erişebildiğiniz bir uygulamadır. Yalnızca film veya TV şovu adını uygulamaya girin ve GrieeX’in gerisini halletsin.

GrieeX‘in masaüstü uygulamasını kullanırsanız, film listenizi Android cihazlarınıza (cep telefonları, tabletler vb.) aktarabilirsiniz. Film listenizi GrieeX’in masaüstü uygulamasından Dropbox’a yedekleyin ve Android cihazlarınıza aktarın. Bu kadar.

Uygulama reklamını ücretsiz kullanmak isterseniz, GrieeX Pro’yı indirmeniz gerekir. Ayrıca, listelerinizi Dropbox’a yedekleme seçeneğine sahip olursunuz. GrieeX’i aynı anda Android hesabınızla birden fazla cihaz yükleyebilirsiniz. GrieeX’i satın aldıktan sonra kaldırdıysanız da, GrieeX’i yeniden yüklemek için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

GrieeX Pro Bilgileri

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Android 4.1 ve üzeri

Üretici: Durmuş Altın

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GrieeX Pro Türkçe İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status