August 13, 2022


Greasemonkey Firefox Eklentisini Yükle

Greasemonkey-indir-Greasemonkey fonksiyon özelleştirmek için olanak sağlayan bir Firefox eklentisidir. Yüzlerce ücetsiz Scriptler zaten mevcuttur. Bir web sayfası JavaScript küçük bit kullanarak, görünümü veya davranış biçimini özelleştirin.

İçinde tercih yapmak isteyen kullanıcılar için, rasgele oluşturulmuş bir kalıcı kimliği diğerlerinden farklı olarak bu Greasemonkey yükleme belirleyecek ve daha sonra belirli verileri düzenli olarak bu kimliği ile birlikte toplanan ve analiz için merkezi bir sunucuya iletilir. Amaç gerçek kullanıcıların kullanımı hakkında iyi bir anlayış ile Greasemonkey geliştirmektir.

Aranan kelimeler; greasemonkey 1 6 indir, mozilla monkey grease indir gezginler, greasemonkey 1 6 hangi sürümlerle uyumlu, Greasemonkey1 6, firefox 16 0 2 uyumlu eklentiler, mozillanın hangi sürümü greasemonkey 1 6 ile uyumludur, keylogger türkçe indir, keylogger gezginler, greasemonkey mozilla 3 0 ile uyumlu sürümü, greasemonkey ile uyumlu sürüm

Google web sayfasını siyah yapabilirsiniz. Bunun gibi bir çok scriptle bu değişiklikleri yapmanız mümkün. Scriptleri ” http://userscripts.org/ ” adresinden yükleyebilirsiniz.

Boyutu: 281 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Greasemonkey Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status