October 5, 2022


Instagram fotoğraf yükleme programı

Gramblr, Windows bilgisayardan kolay ve hızlı bir şekilde Instagram hesabınıza fotoğraf yüklemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Android ve iOS cihazlarda mevcut olan resimleri Instagram’a yüklemek kolay gelebilir. Ancak bilgisayardaki resimleri Instagram’a yüklemek biraz can sıkabilir. Gramblr sayesinde Instagram’a fotoğraf yüklemek daha kolay hale gelir. Hatta mobil cihazlardaki resimleri bilgisayara aktararak Instagram hesabınıza daha hızlı yükleme yapabilirsiniz.

Web tarayıcıyı kullanmadan program arayüzünden hızlı bir şekilde fotoğrafları yükleyebilirsiniz. Ancak yükleme yapmadan önce, fotoğrafların kare boyutlu, JPG veya JPEG biçiminde olması gerekmektedir. Eğer bu şartları yerine getirmezseniz Instagram hesabınıza resim yüklemeniz mümkün olmayacaktır.

Gramblr programı yükledikten sonra çalıştırın ve Instragram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Program bir nevi masaüstü Instagram özelliğini de taşımaktadır. Program en kötü yanı ise, toplu olarak resim yüklemenize izin vermemesidir. Yani resimleri tek tek yüklemeniz gerekecektir. Program aracılığıyla resimleri yükledikten sonra size sunacağı linkleri kullanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

gramblr-indir

Gramblr programının fotoğraf paylaşımı konusunda cazip özelliklerinden biris, Facebook ve Twitter üzerinden doğrudan paylaşım butonlarının olmasıdır. Bazı kullanıcılar bu program cazip gelmeyebilir ama bilgisayar üzerinden Instagram hesabına resim-fotoğraf yüklemek isteyenler için faydalı olabilir.

Gramblr Bilgileri

Sürüm: Gramblr 1.0.0

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 27.19 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Gramblr

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Gramblr İndir – PC İçin Instagram Fotoğraf Yükleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status