Google Earth Son Sürüm

Google Earth ücretsiz program yardımı ile bir tuşla dünya elinizde. “Google Earth” ile dünya coğrafi bilgileri parmaklarınızın ucundaİstediğin köye kadar dünyanın heryerine ulaşmak senin elinde. Ayrıca Google Earth ücretsiz programı tüm meraklarınızı gidermek için sizleri bekliyor. Google Earth sayesinde istediğiniz yere istediğiniz anda gidebileceksiniz. Google Earth programı sayesinde keşfedilmeyecek yerler kalmayacak.

Google Earth yerde Earth Uzayda gökadalardan okyanusun kanyonları için uydu görüntüleri, haritalar, arazi, 3B binaları, görüntülemeyi sağlar. Gezdiğiniz yerleri kaydedinve başkalarıyla paylaşın zengin coğrafi içerik keşfedebilirsiniz.

Google Earth ile dünyada görmek istediğiniz bir yeri kuş bakışı ile karşınıza sunan ücretsiz bir uygulama. Google Earth parmaklarınızın ucunda dünya coğrafi bilgileri koymak uydu görüntüleri, haritalar ve Google Search gücünü birleştiriyor. Bir adres girin ve sağ zoom in okullar, parklar, restoranlar için arayın, ve oteller. Yol tarifi alın.

google earth indir gezginler

Google Earth dünyanın her karesini fare ile anında görebileceğiniz muhteşem bir programdır. Bir ülkeyi, şehri vs merak mı ettiniz? Google Earth programını açın ve anında o ülkeyi gezebilirsiniz. Özellikle büyük kentler için sunulan 3D görüntüleme ile orada gibi hissedeceksiniz.

Google Earth ücretsiz program yardımı ile bir tuşla dünya elinizde. Google Earth ile dünya coğrafi bilgileri parmaklarınızın ucunda. İstediğin köye kadar dünyanın heryerine ulaşmak senin elinde. Ayrıca Google Earth ücretsiz programı tüm meraklarınızı gidermek için sizleri bekliyor. Google Earth sayesinde istediğiniz yere istediğiniz anda gidebileceksiniz. Google Earth programı sayesinde keşfedilmeyecek yerler kalmayacak.

Google Earth yerde Earth Uzayda gök adalardan okyanusun kanyonları için uydu görüntüleri, haritalar, arazi, 3B binaları, görüntülemeyi sağlar. Gezdiğiniz yerleri kaydedin ve başkalarıyla paylaşın zengin coğrafi içerik keşfedebilirsiniz.

Google Earth ile dünyada görmek istediğiniz bir yeri kuş bakışı ile karşınıza sunan ücretsiz bir uygulama.Google Earth parmaklarınızın ucunda dünya coğrafi bilgileri koymak uydu görüntüleri, haritalar ve Google Search gücünü birleştiriyor. Bir adres girin ve sağ zoom in okullar, parklar, restoranlar için arayın, ve oteller. Yol tarifi alın.

Google Earth Bilgileri

Sürüm: Google Earth 7.1.7.2606

Boyut: 35.68 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Google

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Google Earth Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status