August 15, 2022


Dünyanızı 3D Olarak Görselleştirin ve Analiz Edin

Google Earth Pro, planlama, analiz ve karar alımına yardımcı olarak kullanılabilecek interaktif 3D bir yerküre sunar. Dünyanın dört bir yanından işletmeler, yönetimler ve uzmanlar, Google Earth Pro veri görselleştirme, saha planlama ve bilgi paylaşımı araçlarını kullanmaktadır.

Google Earth Pro sürümü 7 günlük deneme imkanı sunuyor. Bir hafta sonra satın almanız gerekiyor.

Google Earth ile dünya coğrafi bilgileri parmaklarınızın ucunda. İstediğin köye kadar dünyanın heryerine ulaşmak senin elinde. Ayrıca Google Earth ücretsiz programı tüm meraklarınızı gidermek için sizleri bekliyor. Google Earth sayesinde istediğiniz yere istediğiniz anda gidebileceksiniz. Google Earth programı sayesinde keşfedilmeyecek yerler kalmayacak.

Google Earth ile dünyada görmek istediğiniz bir yeri kuş bakışı ile karşınıza sunan ücretsiz bir uygulama.Google Earth parmaklarınızın ucunda dünya coğrafi bilgileri koymak uydu görüntüleri, haritalar ve Google Search gücünü birleştiriyor. Bir adres girin ve sağ zoom in okullar, parklar, restoranlar için arayın, ve oteller. Yol tarifi alın.

google earth indir gezginler

Google Earth, dış uzaydaki galaksilerden okyanusların kanyonlarına kadar uydu görüntülerini, haritaları, alanları, 3D binaları görüntülemek üzere Dünya üzerindeki herhangi bir yere gitmenizi sağlar. Zengin coğrafi içeriği inceleyebilir, gezdiğiniz yerleri kaydedebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Google Earth Pro sürümünü aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak formu doldurup indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Google Earth Pro İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status