Google Araç Çubuğu 7

Web tarayıcınızı daha etkili ve verimli bir şekilde kullanmaya yardımcı olması için Google Araç Çubuğu 7 programını kullanabilirsiniz. Tarayıcınız için en iyi yardımcı araç çubuğu diyebiliriz.

Google ile her yerde arama yapın: Google Araç Çubuğu, web üzerinde her yerden Google’da arama yapabilmenizi sağlar. Aramanızı yazmaya başlayın, arıyor olabileceğiniz şeye yönelik öneriler görüntülenir.

Aradığınızı daha hızlı bulun: Google Araç Çubuğu, herhangi bir sayfada tam olarak aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır. Kullanımı kolay üç araçla arama terimlerini vurgulayın, belirli kelimeleri bulun ve hatta sayfadaki alakalı bölüme gidin.

Tüm web’e göz atın: Dil, web’i keşfetmenin önünde engel olmamalıdır. Google Araç Çubuğu, yabancı dilde yazılmış bir sayfayı ziyaret ettiğinizde otomatik olarak sayfayı sizin için çevirmeyi önerir.

Tarayıcınızı kendinize özel yapın: Hepimizin sevdiği siteler ve çok güvendiği kısayollar vardır. Google Araç Çubuğu yer işaretleri, özel düğmeler ve yalnızca gerçekten kullandığınız araçları içerecek şekilde tasarlanmış bir ekran sayesinde kendi sitelerinize ve kısayollarınıza kolayca erişebilmenizi sağlar.

Google Araç Çubuğu Bilgileri

Boyut: 4.80 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Google Araç Çubuğu 7 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status