August 15, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Medya Oynatıcı

GOM Player popüler ses ve video codec dahili olan bir medya oynatıcıdır. GOM Player neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcıdır.

Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Bozuk AVI Dosyalarını Oynatma: OM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesine olanak tanır.

Güçlü Altyazı Desteği: Alt yazı için GOM Player destekler SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) dosyaları. Herhangi bir uyuşmazlık varsa bile altyazı ve video senkronize edebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi: Bir video dosyasını çalıştırın ve dizinin benzer bir isme sahip bir dosya zaten varsa, otomatik olarak çalma listesine eklenecektir. GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi benzer bir çalma biçimi vardır.

Farklı Medya Türlerini Destekleme: Farklı medya AVI gibi biçimi, MPG, MPEG ve DAT ile birlikte, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) akışı destekler. Ayrıca, 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde video izleyebilirsiniz.

GOM Player indir-medya player

GOM Player Bilgileri

Sürümü: GOM Player 2.3.7.5261

Boyutu: 32.30 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Gretech Corp

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GOM Player Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status