August 11, 2022


GOM Player – Ücretsiz Medya Oynatıcı

GOM popüler ses ve video codec dahili olan bir medya oynatıcı. GOM Player Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor. Neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen ücretsiz, bedava medya oynatıcı.

Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma: GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini olanak tanır.

Güçlü Altyazı Desteği: Alt yazı için GOM Player destekler SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) dosyaları. Herhangi bir uyuşmazlık varsa bile altyazı ve video senkronize edebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi: Bir video dosyasını çalıştırın ve dizinin benzer bir isme sahip bir dosya zaten varsa, otomatik olarak çalma listesine eklenecektir. GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi benzer bir çalma biçimi vardır.

Farklı Medya Türlerini Destekleme: Farklı medya AVI gibi biçimi, MPG, MPEG ve DAT ile birlikte, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) akışı destekler. Ayrıca, 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde video izleyebilirsiniz.

GOM Player Bilgileri

Boyutu: 26.90 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • ali
  26 Mayıs 2012

  çok güzel program

 • 31 Ekim 2012

  herşey birarada iyi

 • 30 Ocak 2013

  indiriciiiiz 😀

 • aydın
  4 Şubat 2013

  fena değil

"GOM Player Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status