September 29, 2022


Golden Keylogger

Golden Keylogger, bilgisayarınızda rahatlıkla kamufle olabilen küçük, kullanışlı bir keylogger programıdır. Programın görev yöneticisinde çıkıp çıkmaması tamamen size kalmış. İster görev yöneticisinde farklı bir isimle çıkar,istersenizde hiçbir şekilde görünmez. Aynı şekilde program Denetim Masasındaki ”Program Ekle-Kaldır”da da farklı isimle görünmesini yada hiç görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik amacı için programın tuttuğu kayıtları şifreleyebilir ve başkalarının görmesini engelleyebilrsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak belirli aralıklar ile tuttuğu kayıtları size e posta aracılığı ile gönderebiliyor.

Golden Keylogger Özellikler:

 • Dostu & sezgisel arayüzü
 • Şifre koruması
 • Windows başlangıç listesinde Görünmüyor
 • Windows NT/2000/XP sürecinde listesi Görünmüyor
 • İç Report Viewer

Yazılım sonra, birlikte programın it in yazmış olduğu Peki, e-posta ve sohbet oturumları sohbet dolu transkript olacaktır, web sitelerinin isimleri ile girilen her tuş kaydeder yüklenir. Eğer çocuğunuz bir çevrimiçi satın almak için kredi kartı kullanıldığında bile biliyorsunuz. Kolaylıkla yapılandırma programı böylece çocuklar veya eşiniz Çalışıyorsa will never know. Plus, orada bilgileri bu keylogger ile toplanan görüntülemek için iki yol vardır. Öncelikle, bu yüklendiği PC ile görüntüleyebilirsiniz. İkinci olarak, programı ayarlayabilirsiniz e-posta bu raporları düzenli olarak (örneğin her gün ya da 12 saat). Böylece uzak ofisinizde olabilir ve çocuklarınız ne planlama olduğunu biliyorum, ister bir sırt çantasıyla seyahat gerçekten “Bu büyük parti uyuşturucu ve içki salkımı ile çölde olacak” ve eğer çocuğunuz bazı gerçek sorunları var o rahatsız hakkında ancak yardıma ihtiyacı konuşurken hissediyor.

Boyut: 1 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme

Sistem: Windows

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 3 Mart 2013

  win 7 de calısıyormu

 • 23 Eylül 2013

  guzel uygulama tesekkurleer

 • Çınar
  12 Nisan 2021

  rar için şifre istiyo ama şifre kısmına ne girmeliyim?

"Golden Keylogger 2.00 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status