August 15, 2022


GO Launcher EX: Android için Ücretsiz Telefon Kişiselleştirme Uygulaması

GO Launcher EX, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için tasarlanmış, telefonunuzu kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır

Cihazınızda bulunan uygulamaları bir araya getirerek daha düzenli ekran görüntüsü sunar. Ayarlar bölümünden ekranla ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz. Arkaplanı ayarlayabilirsiniz.

Giriş geçişlerini değiştirebilirsiniz. TV, Yel değirmeni, Yakınlaştır ve Ters Çevir gibi geçişleri ayarlayabilirsiniz. Menüdeki geçişleride farklı şekillerde ayarlayabilirsiniz. Yatay geçiş bölümünden Pürüzsüz, Araba, Küre, Dalga, Buldozer, Rulo, Silindir, Yel değirmeni, Deklanşör gibi birbirinden farklı geçişleri seçebilirsiniz.

Birbirinden farklı özellikleri ile cihazınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Kurulum ingilizce olarak gerçekleşir. Türkçe olmasını istiyorsan ise ufak boyuttaki Türkçe dil paketini yüklemeniz lazımdır. Go Launcher EX uygulamasını kurduktan sonra Türkçe dil paketini yükleyin. Go Launcher EX Türkçe dil paketini buradan indirebilirsiniz.

GO Launcher EX (Android) Bilgileri

Son Sürüm: GO Launcher EX

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: Cihaza göre değişir

Gerekli Sürüm: Cihaza göre değişir

Ücretici: GO Launcher Dev Team

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GO Launcher EX İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status